Turkcell Faturasız Paket ve Tarifeler – 2019 | Gamesfrm.com

Turkcell Faturasız Paket ve Tarifeler – 2019

Chukulata

Moderatör
Moderatör
Turkcell, uzun süredir Türk vatandaşlarına operatör hizmeti veren en büyük 3 operatörden biri. Turkcell’in genellikle tercih edilme sebebi, faturasız paketlerinin ve tarifelerinin fiyatlarının biraz pahalı olmasına rağmen sunduğu hizmetin gerçekten buna değmesi. Turkcell şu anda halk arasında en iyi çekim gücüne sahip operatör olarak biliniyor. Ayrıca Salla Kazan kampanyaları ile müşterilerine ücretsiz internet, dakika ve SMS de dağıtıyor. Bu içeriğimizde sizlere Turk Telekom, PTTcell ve BIMcell’in ardından en iyi çekim gücüne sahip olan operatör olarak kabul edilen Turkcell’in en uygun faturasız tarife ve paketlerinden bahsedeceğiz. Gerek öğrenciler için gerek normal insanlar için uygun (evet, öğrenciler normal insanlar değil) tarifelere ve Turkcell TL yükleme işlemlerine dair bütün bilgileri aşağıda bulabilirsiniz: Tarife ve paketlere sahip olabilmek için Turkcell TL yükleme işlemleri nasıl yapılır?
turkcell-faturasiz-paket-ve-tarifeler-2019-5dd808b68bc88.jpeg
Dakika: 500 DK SMS: 100 SMS İnternet: 5 GB Fizy, 5 GB Dergilik Fiyat: 25 TL/Ay Lifecell İlk Hattım Mini paketi, çocuklarınız için özel olarak tasarlanmış bir paket. Pakette çocuklarınızın size ulaşabilmesi adına 500 DK ve 100 SMS bulunuyor. Bunlara ek müzik dinleyebilmeleri adına 5 GB Fizy ve hoş şeyler okuyabilmeleri adına 5 GB dergilik internet hakkı da geliyor. Paketle birlikte ayrıca Güvenli İnternet, Zaman Yönetimi, Akıllı Fatura ve Reklam Engelleme seçenekleri de geliyor. Lifecell İlk Hattım Mini paketne sahip olmak için LIFECELL ILKHATTIM MINI yazıp 2200’a SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Türk Telekom, PTTcell ve BIMcell’in ardından Turkcell’in de en uygun ve en kapsamlı tarifelerini sizler için bir araya getirdik.