Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


STREET FİGHTER 5, 14 AĞUSTOS’A KADAR %60 İNDİRİMLİBumin

Seviye 4
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
63
Street Fighter 5 oynamak isteyen oyuncular için şimdi harika bir zaman. Çünkü oyun, Steam üzerinde 14 Ağustos’a kadar %60 indirimli olarak satılıyor. 59,99 TL fiyatındaki oyun, 23,99 TL’ye düşüyor. Hem nostalji isteyen hem de oynayabilecek bir oyun isteyen kişiler bir göz atmalı.

Street Fighter serisinin en son oyunu olan Street Fighter 5’de, ikonik Street Fighter karakteriyle oynayabilirsiniz. Ayrıca 2016’da piyasaya sürülen oyun, çıktığı tarihin gereklilikleri itibariyle daha modern ve ekstra özelliklerle birlikte geliyor. Her ne kadar bu 5. oyunun seveni kadar sevmeyeni de olsa da, seriyi sevenler için hoş bir oyun. %60 indirimse oyunu satın almak için kesinlikle harika bir sebep.

Mortal Kombat 11’in getirdiği tepkilere bakarsak, bu tür dövüş oyunları ölmüş değil ve hâlâ birçok oyuncu bu tür dövüş oyunları oynuyor. Bu da yeni bir Street Fighter oyununun gelip gelmeyeceğine dair akıllarda soru işareti bırakıyor.

Bu, Capcom’un ilk indirimi değil. Ayrıca Capcom, Mortal Kombat 11 karşısında geride kalmamak için zaman zaman oyunu kısıtlı bir süreliğine ücretsiz oynayışa açıyor.
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst