Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 

 

Silkroad Baronet Görevi

millsap99

Seviye 2
Üye
Katılım
8 Tem 2018
Mesajlar
24
Beğeniler
0
Puanları
16
Konuyu başlatan #1
Silkroad Baronet Görevi

Baronet Görevi yapımı zor ancak hızlı bir şekilde yapılan görevler arasındadır. Silkroad baronet görevi ne işe yarar? Görevi bitirdikten sonra alacağınız ödül ile karakterinizin zerk süresi biraz daha uzar.

Görevi yerine getirdikten sonra zerk süresinin yanında birde size ünvan verilecektir. Bu ünvan isminizin yanına sarı renkler ile yazılan Baronet olacaktır. Yapamayanlar için silkroad baronet görevi video ile açıklaması da kısa süre içerisinde bu yazımıza eklenecektir.

Görev NPC’si : General Ratchel

Görev Hikayesi : Berserker’ini (Zerk) yükseltmek için başka testlerim var. Denemek istermisin?
Görev Yaratığı: Military Chieftain, Military Surgeon

Bu görevin diğerlerinden farklı aslında bir çok farklı görevi içerisinde barındırmasıdır. Hayatta kalmak ve benzeri görevleri sorunsuz şekilde yerine getirdikten sonra tekrardan ikinci bir göreve başlarsınız. Eğer görevleri başarılı bir şekilde bitirirseniz bir sonraki görev alacağınız yere otomatik ışınlanırsınız.

Görev 2 : New Challange ( Europe )

Görev NPC’si : General Ratchel

Görev Hikayesi : Uzun zaman önce buralarda kötü insanlar vardı. Onlar ile savaştık ve yok ettik birinin üzerinde büyük bir güç bulduk bu gücü insanlardan sakladık. Bu güçü dünyayı kurtarman için sana vereceğim ama ilk önce bana malzemeleri toplaman gerek. Bu malzemeler yeraltı dünyasındaki bir ruh parçası ve bunu normal bir insan bulamaz. Yardım için Witch ile konuş.

Görev Yaratığı: Yok
 
Üst