Sessiz Laptop Soğutucu Önerisi? | Gamesfrm.com

Sessiz Laptop Soğutucu Önerisi?

xSyrus

Seviye 3
Üye
4 5 yıldır kullandığım işimi gören laptop soğutucum artık çıkardığı seslerden dolayı rahatsız ediyor gene eskisi gibi iyi çalışıyor fakat çok gürültülü o yüzden ışıksız sade benim için önemli olan oldukça sessiz olması ve düz olması bazıları var bilgisayarı eğimli kullanmak zorunda bırakıyor fiyat yüz liraya kadar olursa sevinirim.
Kullandığınız tavsiye ettiğiniz soğutucuları yazar mısınız?

Heyea

Seviye 2
Üye
frisby fnc5230 st geçen trendyoldan kuponlar ile 39 liraya aldım 109 lira normalde tavsiye ederim gayet güzel etkisini gösteriyor bence

xSyrus

Seviye 3
Üye
frisby fnc5230 st geçen trendyoldan kuponlar ile 39 liraya aldım 109 lira normalde tavsiye ederim gayet güzel etkisini gösteriyor bence

çalışırken ses seviyesi nasıl benim bilgisayar 7 24 açık olduğu ve uyuduğum odada olduğu için rahatsız eder mi bir de bu ışıkları kapanıyor mu isteğe göre birde masaya paralel şekilde mi duruyor eğim var mı ?

Heyea

Seviye 2
Üye
çalışırken ses seviyesi nasıl benim bilgisayar 7 24 açık olduğu ve uyuduğum odada olduğu için rahatsız eder mi bir de bu ışıkları kapanıyor mu isteğe göre birde masaya paralel şekilde mi duruyor eğim var mı ?

ışıklar laptop üstüne konulduğunda gözükmüyor zaten ses 6. kademede yüksek çıkıyor tabi isteğe bağlı ortadaki fanlar yada yanlardaki fanlarda kapatılabiliyor.