Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Kurtuluşu Ona BağlıDuYGuN

Seviye 7
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
191
Özellikle Diriliş Osman dizisinin yeni sezonda TRT1 yerine atv ekranında yayınlanacak olması, Çarşamba günlerinin algıda Diriliş günü olarak yer etmesi nedeniyle Sen Anlat Karadeniz hayranları bazı ihtimaller üzerine yorumlar yapmakta.

Diriliş Osman dizisinin Ocak ayı itibariyle buluşacağı düşünülür ise Eylül – Ocak arasında Çarşamba günleri Sen Anlat Karadeniz yayınlanıp reyting durumuna mı bakılacak?

Yoksa Sen Anlat Karadeniz dizisi gün mü değiştirecek?

Tabii ki bir başka ihtimal de Diriliş Osman’ın Çarşamba’dan farklı bir güne alınması…Dizi takipçileri sosyal medyada bu ihtimaller üzerine yorum yapmakta. En çok da atv’nin bu gün çakışması konusunu nasıl çözeceğini merak etmekte.

Farklı yorumlar da olsa genel algı Sen Anlat Karadeniz’in Ocak ayına kadar Çarşamba günleri devam etmesi ve reytinglerinin bu süreçte izlenmesi yönünde olacağı, Ocak ayında ise yeni bir ayarlama yapılabileceği iddiası dillendirilmekte.

Sen Anlat Karadeniz izleyicileri en kötü senaryo olan final yapma ihtimalini de göz ardı etmiyor.

Eğer dizi Nefes karakterinin üzerine yoğunlaşmaz NefTah romantizmi yeniden ısıtılmaz ise izleyicinin ilgisinin daha da düşeceği düşüncesi hakim. Yani işin özü Nefes’i merkeze alan bir senaryo mantığı ile dizi yoluna devam edebilir. Bu görüş birçok izleyicide hakim bir görüş…
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst