Metin2 Pvp OTlar Hakkında Dev Rehber | Gamesfrm.com

Metin2 Pvp OTlar Hakkında Dev Rehber

Lykia

Seviye 10
Üye
Merhaba, sizlere bu konumda da pvp serverler de düşen otlar hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Özellikle bu konudaki tüm soruları aşağıda listeleyip cevaplarını da yazacağım. Eksik olan varsa lütfen bildirin ekleyelim.

Soru: metin2 ot kasmalı pvp serverler hangileridir 2018?
Cevap: Hemen hemen birçok pvp serverde dönüşüm itemleri olarak ot istemektedir. Bunları tanıtım sayfalarına bakarak bulabilirsiniz. Benim bildiğim rinamt2 var.

Soru: Metin2 pvplerde ot nerden düşer?
Cevap: Metin2 de ot nerden düşer diyorsanız size bu konuda en net bilgiyi şöyle verebilirim. Öncelikle bu konu server yöneticilerinin insiyatifindedir. Onlar nereye isterse oraya ekler ancak genellikle Mavi ejder, kırmızı ejderha, katakomb Azraili, lucifer, nemere ve razadör den düşmektedir. Tabi emin olman için server yöneticilerine metin2 ot nerden bulunur, diye sorabilirsiniz.

Soru: Metin2 mor ot nerden düşer, Metin2 mavi ot nerden düşer, Metin2 kırmızı mavi ot nerden düşer, Metin2 yeşil ot nerden düşer?
Cevap: Aslında hepsinin cevabı aynı olduğu için ayrı ayrı metin2 mor ot nerde bulunur, kırmızı ot nerde bulunur diye cevaplamayacağım. Server yöneticileri genellikle bosslar birden fazla ot atmasın diye 4 otu da aynı sandığıa ekleyip bosslara eklerler. Böylece her sandıktan 1 tane düşer ve her renk çıkabilir.

Soru: metin2 pvp ot ne işe yarar, metin2 mor ot ne işe yarar, metin2 mavi ot ne işe yarar, metin2 pvp kırmızı ot ne işe yarar?
Cevap: Yine tüm otlar için ayrı ayrı cevap vermek yerine hepsine birden cevap vermek istiyorum. Bunların hepsi de zırh, silah ve ya oynadığınız serverde başka itemlerin dönüşümleri için kullanılır.

Soru: metin2 bütün ot kodları nelerdir?
Cevap: metin2 pvp ot kodları aşağıdaki gibidir.

metin2 kırmızı ot kodu: 70251
metin2 mavi ot kodu: 70252
metin2 mor ot kodu: 70254
metin2 yeşil ot kodu: 70253

DeriN

Yönetici
Yönetici
Haber Editörü
Sosyal Editör
Teşekkürler :)