Metin2 Hangi Karakteri Seçmeliyim? | Gamesfrm.com

Metin2 Hangi Karakteri Seçmeliyim?

RuLing

İşsiz Moderatör
Yönetici
Haber Editörü
Sosyal Editör
Merhaba arkadaşlar,

Bu konuda sizlere metin2 hangi karakteri açmalıyım, metin2 hangi karakter daha iyi kasılır, metin2 hangi karakter en güçlü gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız. Öncelikle her şeyden önce karakteri ne için açtığınız için önemlidir. Eğer oyundaki amacınız slot, bos ve metin kesip farm yapmak ise tercihimiz farklı olacak. Eğer ben düello düşünüyorum diyorsanız daha farklı bir tecihte bulunmalısınız.

Metin2 hangi karakter olmalıyım sorusuna öncelikle farm karakteri konusunda konuşarak başlamak istiyorum. Farm konusunda 3 karateri kullanabiliriz. Öncelikle herkesin tahmin edebileceği gibi bedensel savaşçı oldukça seri ve atağı da fazladır. Genellikle herkes bedensel seçer. Hem atak hem savunmam olsun diyorsanız büyülü silah sura seçebilirsiniz. Son olarak oyuna sonradan eklenen lycan karakteri de seridir. Bu yüzden farm için lycan da kullanabilirsiniz.

Eğer metin2 hangi karakter daha iyi diyorsanız bu sorunuza ise genelde düello için şaman ya da sura seçilir. Büyülü saldırı yapan bu karakterler daha güçlü gibidir. Eğer çok güçlü olmak istiyorsanız şaman seçin çünkü genellikle kimse şamana karşı savunma ya da kalkan yapmaz bu da sizi avantajlı kılar.

Son olarak benim tercihim zihinsel karakterdir. Özellikle kritik dizip ruh vuruşu ile tek atma videolarına bakabilirsiniz. Umarım metin2 hangi karakter 2018 konumuzu beğenmişsinizdir.

Eğer sorularınız varsa bu konu altından sorabilirsiniz.