Gears 5'in final sistem gereksinimleri açıklandı | Gamesfrm.com

Gears 5'in final sistem gereksinimleri açıklandı

Chukulata

Moderatör
Moderatör
Microsoft'un dağıtımcılığını üstlendiği yeni TPS oyunu Gears 5'in final sistem gereksinimleri belli oldu. Açıklanan sistem gereksinimlerine bakılırsa oyunun kapladığı alan, bir hayli büyük olacak. 9 Eylül tarihinde çıkacağı açıklanan yapım, Gears of War hayranlarını meraklandırıyor. Terminator ile özel bir anlaşma da yapan Gears 5 yapımcıları, Terminator Dark Fate'e özel kıyafet paketi getirecek.Gears 5'in final sistem gereksinimleri açıklandıGears 5'in sistem gereksinimleri ise şu şekilde;MİNİMUM:64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-bit, Windows 10 64-bitİşlemci: AMD FX-6000 series | Intel i3 SkylakeBellek: 8 GB RAMEkran Kartı: AMD Radeon R9 280 | NVIDIA GeForce GTX 760 (Windows 10) | NVIDIA GeForce GTX 1050 (Windows 7)DirectX: Sürüm 12Ağ: Genişbant İnternet bağlantısıDepolama: 80 GB kullanılabilir alanSes Kartı: DirectX destekliÖNERİLEN:64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirİşletim Sistemi: Windows 10 64-bitİşlemci: AMD Ryzen 3 | Intel i5 SkylakeBellek: 8 GB RAMEkran Kartı: AMD Radeon RX 570 | NVIDIA GeForce GTX 970 (Windows 10) | NVIDIA GeForce GTX 1660ti (Windows 7)DirectX: Sürüm 12Ağ: Genişbant İnternet bağlantısıDepolama: 80 GB kullanılabilir alanSes Kartı: DirectX destekli