Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


Game of Thrones oyuncusunun ismi CIA tarafından açıklandıKaRuS

Seviye 4
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
68
Devam etmekte olan 8. ve aynı zamanda son sezonu ile ekranlara veda etmeye hazırlanan Game of Thrones dizisinde şimdiye kadar birçok farklı oyuncunun yer aldığına şahit olduk. Hatta ünlü şarkıcı Ed Sheeran geçtiğimiz sezon dizide yer almış ve ilk bölümde de oynadığı karakterin bahsi geçmişti. Dizinin 8.sezon 2.bölümünde oynayan bir başka karakter ise CIA'ı açıklamaya yapmaya itmiş
.
Game of Thrones oyuncusunun ismi CIA tarafından açıklandı

Dizinin Türkiye saati ile bu sabah yayınlanan yeni bölümünde David Cohen isimli birisi de rol almış. İşin ilginç tarafı ise bu ismin daha önce CIA başkan yardımcılığı yapmış olmadı. Zaten bu nedenle de CIA'in sosyal medya hesaplarından bir paylaşım ile kendisinin kimliği gönderme yapılarak ifşa edilmiş. Yapılan açıklamada “CIA'de çalışmanın dünyayı gezme gibi bir avantajı da var. Bu durum bazen başka alemlere kadar uzanır… Küçük bir kuş, eski başkan yardımcımızın Game Of Thrones’un son bölümünde, Westeros’ta gezindiğini fark etti” ifadelerine yer verilmiş.

David Cohan'de bu paylaşımdan sonra "Kimliğimi ortaya çıkarmanın yolu" ifadesine yer vermiş. Anlaşılan Game of Thrones gibi yapımlarda bu tarz farklı oyuncuları görmeye de devam edecğiz. Baksanıza işin ucu eski CIA başkan yardımcısına kadar uzanmış durumda.


Game of Thrones oyuncusunun ismini CIA neden açıkladı?


 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst