Forumumuza Asistan Alımları Başladı. | Gamesfrm.com

Forumumuza Asistan Alımları Başladı.

Admin

Kurucu
Admin
Haber Editörü
Sosyal Editör
Grafiker
Merhabalar,

Foruma artık Asistan alma zamanı geldiğine karar verdim ve alımları başlatıyorum. Öncelikle Asistan nedir merak edebilirsiniz. Hemen açıklayalım.

Asistan: Yönetimdeki en düşük rütbeye sahip görevlidir. Asistan olan arkadaşlar bir nevi deneme moderatör gibidir. Bu süreç onlar için deneme, sınanma dönemidir. Görevlerinde başarılı olanların bir sonraki rütbesi moderatör'dür.

Asistan başvurusu yapacak arkadaşlar aşağıdaki bölümlerden en fazla 3 tane seçerek başvuru yapabilirler.
Ayrıca başvuru yapabilmek için en az 15 özgün konu açmış olmalısınız.
Son olarak mesaj sayınızın 200 ve üzeri olması gerekiyor.

3 bölüm seçtikten sonra bana aşağıdaki formu doldurak özel mesaj yollayarak başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz olumlu sonuçlanması üzere size bildirilir.

Konu Başlığı : Asistan Başvuru yazmalısınız.

• Ad soyad:
  • Yaşınız:
  • Yaşadığınız Yer:
  • Forumda Online Süreniz:
  • Asistan olmak istediğiniz Bölüm ya da bölümler:
  • Üye olduğunuz forumlar:
  • Neden Asistan olmak istiyorsunuz:
  • Göreve seçilirseniz neler yapmayı hedefliyorsunuz:
  • Kısaca kendinizden bahsediniz:

Son düzenleme:

RuLing

İşsiz Moderatör
Yönetici
Haber Editörü
Sosyal Editör
Herkes için hayırlı olsun. Bende kısa süre içerisinde başvuru yaparım.

Eagle

Gelecek Güzel Günler...
Yönetici
Haber Editörü
Grafiker
bende inş. başvuru yapacağım

armemt2sunucu

Seviye 3
Üye
Bende En Kısa Sürede Başvurumu Gerçekleştirmiş olurum. Şimdiden Başarılar Herkeze.

kankam61

Seviye 1
Üye
Teknoloji, oyun, bilim, tarih ve siyaset konularına ilgi duyuyorum ve bu konularda forumda sorulan sorulara doğru ve yararlı cevaplar verebilmek için konuyla ilgili güncel bilgilere sahibim. Forumda saygılı, objektif ve tarafsız bir tutum sergileyeceğime emin olabilirsiniz.
Forum asistanı olmak istememin nedeni, fatura ve insani giderlerimi karşılamak için bir işe ihtiyacım olmasıdır. Görev seçilirsem, sizin ihtiyacınıza göre görevler yapabilirim. Üyelerin sorunlarını çözmek, oyun ve teknoloji konusunda çözümler bulmak, İngilizce dille yazılan oyun haber sitelerinin çevirilerini yapmak ve forumda haber editörlüğü yapmak gibi herhangi bir görevi üstlenebilirim.
Başvurumu değerlendireceğiniz için teşekkür ederim. Umarım sizinle çalışma fırsatı bulabilirim. Saygılarımla,