Elite Dangerous Nisan Güncellemesi! | Gamesfrm.com

Elite Dangerous Nisan Güncellemesi!

mnLy

Moderatör
Moderatör
Elite Dangerous Nisan Güncellemesi ile oyuncular tarafından daha erişilebilir bir hale geliyor
Elite Dangerous şu anda piyasada olan (çünkü Star Citizen henüz çıkmadı) en kapsamlı uzay simülasyonu olabilir. Her yıl oyuna yeni bir şeyler eklendikçe büyüyor, aktiviteler artıyor, yeni oyun mekanikleri geliyor. Elite Dangerous bu yıl da tam gaz devam edecek. 23 Nisan 2019 tarihinde yayınlanacak Elite Dangerous Nisan güncellemesi oyuna bir dolu yenilik ve değişiklik getiriyor. Bunlardan en önemlisi de yeni oyunculara daha davetkar bir hale gelecek olması.

Öncelikle yapılan en mühim ilave oyuna eklenecek olan başlangıç noktası. Yeni başlayan oyuncular direk olaya bodos dalıp afallamasınlar diye ilklerini yaşayabilecekleri bir bölgeye gidecekler. Savaşmayı, ticareti, yolculuğu, geminin özelliklerini ve kontrolleri bu bölgede adım adım öğrenecekler. Tamamlaması daha basit görevler ile sisteme iyice alışacaklar. Oyuncular ilk dövüş, ticaret ve keşif seviyelerini edinene kadar burada kalabilirler. Pilot’s Handbook adında her zaman erişimlerinde olan bir kullanma kılavuzu olacak.

Bunların dışında oyuna yeni modüller ekleniyor. İstasyonlara “dock” ve “undock” işlemlerini kolaylaştırmak için Advanced Docking Computer ekleniyor. Böylece otomatik olarak iniş kalkış sağlanabilir. Ancak gerçekçi bir deneyim isteyen oyuncuların bunu çok kullanacağını düşünmüyorum. Fakat eklenecek diğer şey olan Supercruise Assist biraz işe yarayabilir. Bu modül sayesinde gitmeniz gereken yere her adımını teker teker yapmadan gitmek mümkün. Benzin yettiği sürece sistem her şeyi halledecek. Bu sistemler her gemiye dahil olacak. Dolayısıyla bunlara sahip olmak için parça eksiltmeye gerek yok.

Buna ilave olarak navigasyon paneline yeni bir kısım ekleniyor. Buradan civarda olan bütün aktiviteleri tek bakışta görmek mümkün. Bu paneldeki bilgilere görev hedefleri ve çizilmiş yollar dışında Wanted seviyesi bilgisi de dahil. Elite Dangerous Nisan güncellemesi ile ilgili detaylı bilgiye buradan bakmak mümkün.