Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


EA Sports FİFA 2019' un En İyi 100 Oyuncusunu Sıralamaya BaşladıSlayer

Onursal Üye
Onursal Üye
Katılım
12 Ağu 2018
Mesajlar
60
EA Sports, FIFA 19' un en iyi 100 futbolcusu seçmeye devam ediyor seçerken bi yandan da açıklamaya başladı. Bugün bir paylaşım gerçekleştiren şirket, en iyi 100 futbolcudan 81' e doğru 20 oyuncunun reytingleri duyurulmuştur.

EA Sports, yeni oyun modları ve ortaklık anlaşmaları ile şu ana kadar tanıtılmış en iyi futbol oyunu olmasına şimdiden kesin gözüyle bakmaktadır. Fifa 19' un en iyi 100 futbolcusunun listeler halinde paylaşılmaya başlandı. Herkes şimdi en favori futbolcuyu merak etmeya devam ediyor. Bugün, FİFA 19' ın en iyi 100-81 oyuncusunun listesini yayınlayan EA Sports, ilerleyen günlerde oyunun en iyi isimlerini listelemeye devam edecek. Bu paylaşımlar oldukça biz sizlere en hızlı şekilde ulaştıracağız. Buna emin olabilirsiniz.

EA Sports' a göre FİFA 19' un 100 futbolcudan 81' e kaddar en iyi oyuncuları şu şekilde sıralanmaktadır.

EA Sports FİFA 2019 için seçmiş olduğu 10 futbolcuEA Sports FİFA 2019 için seçmiş olduğu sonraki 10 futbolcuFifa 2019' un muhteşem atmosferi ve yeniliklerini görmek için aşagıda yer alan tanıtım için hazırlanmış olan video' yu izleyebilirsiniz. Ayrıca oyun, 13 eylül perşembe günü demo sürüm3ü ile oyuculara ön açılışı yapılacak bu demo sürümü denemeyi unutmayın. Eğer FIFA 19' u alıp almamak arasında gidip geliyormusunuz karak vermediniz mi? demo sürümü oynarsanız size kararınızı vermeniz de gerçekten yardımcı olacaktır.


EA Sports, E3 sırasında FİFA 2019' un tanıtımın da Bayern Munich, Juventus, PSG, Tottenham Hotspur, Man City, Man United, Real Madrid, Atletico Madrid ve Borussia Dortmınd arasında oynayabileceğiniz maçlar sonrasında alıp almamak arasındaki kararınızı kesin olarak vermiş olursunuz. Bu nedenle demo sürümünde bulunan bu takımlar aracılığı ile şahane maçlara ve güzel anlara şahit olabilirsiniz.
 
Slayer

Onursal Üye
Onursal Üye
Katılım
12 Ağu 2018
Mesajlar
60
Oyunu oynayan arkadaşlar bu oyuncuları gerçekten oynamak için seçmelisiniz her biri ayrı bir dehşet zaten
 


NicKK

Seviye 3
Üye
Katılım
21 Tem 2018
Mesajlar
31
Konu içerisindeki futbolcular gayet başarılı oyuncular eminim ki bu seri de de muhteşem olacaklar
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst