Download Launcher ini Fail (0x500000003 hatası) ve Launcher Başlatılamaması Hatası | Gamesfrm.com

Download Launcher ini Fail (0x500000003 hatası) ve Launcher Başlatılamaması Hatası

NicKK

Seviye 4
Üye
İyi günler
oyuna erişim sağlayamıyorum bu hata yüzünden yardımcı olur musunuz.

Şimdiden teşekkürler

DNS_Hata.png

Bozcan

Dc: bozcan4
Yönetici
Haber Editörü
Sorunu Çözümü;

Aşağıdaki bu sorun ile karşılan bazı oyuncularımız, Windows 10 cihazlarındaki DNS ayarlarını değiştirerek, Launcher’ı (başlatıcıyı) açabilir ve oyuna giriş yapmayı deneyebilirler.
DNS_Hata.png

Denetim Masası Kullanarak DNS Ayarlarını Değiştirmek İçin:
  • Denetim Masası’nı açın
  • Ağ ve İnternet’e tıklayın
  • Ağ ve Paylaşım Merkezi’ni açın.
Açılan pencerede soldan, Bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin kısayoluna tıklayın.
DNS_1.png

Açılan sayfada bağlı olduğunuz ağ bağlantısına sağ tıklayarak Özellikler seçeneğine tıklayın.
DNS_2.png

Açılan pencerede, İnternet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)’ü seçip altındaki Özellikler butonuna tıklayın.
DNS_3.png

Açılan pencerede, DNS değiştirme penceresi içerisinde, alt tarafta göreceğiniz Aşağıdaki DNS sunucu ayarlarını kullan seçeneğini işaretledikten sonra, ilk satıra ve ikinci satıra sırasıyla aşağıdaki sayıları girin.
  • 8.8.8.8
  • 8.8.4.4
DNS adreslerini girdikten sonra TAMAM butonuna basarak pencereyi kapatın ve yeniden launcher’ı başlatmayı deneyin.
DNS_4.png

Fuat63

Seviye 4
Üye
Teşekkürler
Sorunu Çözümü;

Aşağıdaki bu sorun ile karşılan bazı oyuncularımız, Windows 10 cihazlarındaki DNS ayarlarını değiştirerek, Launcher’ı (başlatıcıyı) açabilir ve oyuna giriş yapmayı deneyebilirler.
DNS_Hata.png

Denetim Masası Kullanarak DNS Ayarlarını Değiştirmek İçin:
  • Denetim Masası’nı açın
  • Ağ ve İnternet’e tıklayın
  • Ağ ve Paylaşım Merkezi’ni açın.
Açılan pencerede soldan, Bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin kısayoluna tıklayın.
DNS_1.png

Açılan sayfada bağlı olduğunuz ağ bağlantısına sağ tıklayarak Özellikler seçeneğine tıklayın.
DNS_2.png

Açılan pencerede, İnternet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)’ü seçip altındaki Özellikler butonuna tıklayın.
DNS_3.png

Açılan pencerede, DNS değiştirme penceresi içerisinde, alt tarafta göreceğiniz Aşağıdaki DNS sunucu ayarlarını kullan seçeneğini işaretledikten sonra, ilk satıra ve ikinci satıra sırasıyla aşağıdaki sayıları girin.
  • 8.8.8.8
  • 8.8.4.4
DNS adreslerini girdikten sonra TAMAM butonuna basarak pencereyi kapatın ve yeniden launcher’ı başlatmayı deneyin.
DNS_4.png

Yeni Mesajlar