Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


Destiny 2 ilk yıl içeriğiyle birlikte ücretsiz olacakBumin

Seviye 4
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
52
Destiny 2 için büyük değişiklikler yolda. Bugünkü Destiny 2: Shadowkeep‘in duyurusunda geliştirici Bungie, oyuncularına içerik sunmanın yeni yolunu açıkladı. Büyük genişleme 17 Eylül’de geldiğinde, ana oyun ücretsiz olacak ve Destiny oyuncuları için “genişleme seviyesinde, bağımsız içerik” durumuna geçecek.

Yeni genişleme hakkında detaylar henüz çok az, ancak sızıntılara göre; Destiny 2: Shadowkeep Gardiyanlardan yine aya geri dönmelerini, gizemli düşman kalesine derinlemesine yolculuk etmelerini ve kabusların katili haline gelmelerini isteyecek. Bungie eski bir müttefikin geri dönüşünü içereceğini de ekledi.

Ücretsiz oyuna geçişle, ana oyuna Destiny 2: New Light adı verilecek ve “temel modlar, etkinlikler ve ödüller” de dahil olmak üzere 1. yıl içeriklerini barındıracak.

Bungie Fortnite gibi popüler oyunlardan oyuncu kitle kazanmak için seride değişiklik yapıyor. Önceki oyuncular Destiny 2’yi ödeme yaparak satın aldılar ve yeni baskınlara, görevlere ve oyun içi öğelere erişmek için ayrı ayrı veya yıllık geçiş satın aldılar. Şimdi ana oyun ücretsiz kalacak ve Shadowkeep gibi ücretli teklifler şeklinde ek içerikler sunulacak.Zorlu bir lansman yapan ve daha popüler rakipleri karşısında ezilen Destiny 2, oyuncularını geri kazanmak için mücadele ediyor. Oyun daha önce PS Plus aracılığıyla ücretsiz verildi ve ana oyun geçen yıl PC’de kısa süre ücretsiz olarak sunuldu. Yeni güncellemenin ele almayı hedeflediği bir diğer konu da, oyuncuların yeni içeriğe erişmek için eski sürümleri satın alma zorunluluğuydu. Artık bu model de tarih oldu.

Güncelleme ayrıca oyuna daha kapsamlı platformlar arası destek getirecek. Yeni bir çapraz kaydetme özelliği, oyuncuların aynı karakterlere birincil platformların yanı sıra farklı platformlardan da erişmelerini sağlayacak. Ancak bu özellik şimdilik PS4 için değil, sadece Xbox ve PC için olacak. Ayrıca Bungie artık Destiny 2’de platforma özel silahlar, zırhlar, haritalar veya aktiviteler olmayacağını ekledi.

Bulut oyunlarına ilginiz varsa, özellikle de Google’ın yeni Stadia hizmetini takip ediyorsanız Bungie’nin size iyi bir haberi var. Destiny 2 ayrıca Google’ın Kasım ayında başlatmayı planladığı bulut oyun platformunda da yer alacak. Üst düzey bir bilgisayarınız yoksa, Google Chrome üzerinden Destiny 2’yi oynayabileceksiniz.

Bungie, Activision ile yolları ayırmasının ardından nişancı oyunu için yeni bir mağaza bulmak zorunda kaldı. PC oyuncuları, Destiny 2‘yi yakında Steam üzerinden oynayabilecek, ilerlemelerini ve satın aldıkları içerikleri ücretsiz olarak aktarabilecekler.
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 1)

Üst