Call of Duty: Black Ops 4' ün Battle Royale Modu Tanıtımı [Videolu] | Gamesfrm.com

Call of Duty: Black Ops 4' ün Battle Royale Modu Tanıtımı [Videolu]

Slayer

Onursal Üye
Onursal Üye
Herkese selamlar;

Bu muhteşem konuda sizlere heyecanla beklenen Call of Duty: Black Ops 4' ün Battle Royal modu için herkes tanıtım videosu beklemekteydi nihayet o beklenen tanıtım videosu bizlere paylaşıldı. Fragman, geliştiricilerin bol aksiyonlu bir şekilde bir battle royale modu hazırladığı görünüyor bu fragman ardından oyuna bağlılık dahada artmıştır.

Battle royale türü oyun sevenler için mükkemmel bir döneme başlamaya hazır olmalılar. Öyle olmalı ki, içinde silah bulunan nerdeyse tüm oyunlar bir battle royale modu yayınlanmaya başladı sizde bir an önce göz atın.

Call of Duty: Black Ops 4' ün zaten bir battle royale modu olacağı oyuncular arasında konuşulmaktaydı bu fragman ile kesinleşti. Fakat ne Treyarch ne de Activision, Blacout adına sahip olacak battle royale modu hakkında detay vermemekteydi Ancak artık Blackout için heyecanlı olan geri sayım başladı.

Activision ve Treyarch, Call of Duty' nin orjinal resmi youtube kanalı aracılığı ile Blackout modunun tanıtım videosunu biz oyunculara paylaşıldı. Kanatlar, halatlar, silahlar ve merminin çok olduğu bu video da geliştiricilerin iyi bir battle royale modu geliştirmek için aşırı derece de çalışmış olduklarını görüyoruz.

Blackout modu, 10 eylül 2018 pazartesi gününden itibaren kapalı beta sürümü ile oyuncularla buluşmaya hazır. Call of Duty: Balck Ops 4 ise 12 ekim 2018 günü resmi olarak yayınlanması planlanmıştır. Aksiyon, adrenalin ve heyacanın çok olduğu Blackout modunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

DeriN

Yönetici
Yönetici
Haber Editörü
Sosyal Editör
Teşekkürler :)