Age of Empires 2: Definitive Edition Çok Oyunculu Hizmetlere Bağlanılamadı Hatası | Gamesfrm.com

Age of Empires 2: Definitive Edition Çok Oyunculu Hizmetlere Bağlanılamadı Hatası

• Konuyu başlatan Smrolcy
  • Başlangıç tarihi
S

Smrolcy

Misafir
Arkadaşlar Age of Empires 2: Definitive Edition multiplayer hatası alıyorum. Oyuna girmeye çalıştığımda
üzgünüz, çok oyunculu hizmetlere bağlanılamadı. Lütfen daha sonra tekrar dene.
hatasını alıyorum. Bu sorunu yaşayan var mı? bir çözüm bilen var mı? age of empires definitive edition açılmama sorununu nasıl çözeceğim?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Sahra1856

Seviye 7
Üye
Arkadaşım oyunu c ye kurmuştu daha sonra senin gibi hata alınca kaldırıp d ye kurdu ve oyuna girebildi.

A

Asyamm1907

Misafir
Hocam bende ilk aldığımda olmamıştı. Daha sonra saçma bir şey oldu steama çevrim dışı bağlandım daha sonra oyuna girince çevrimiçi oldum ve düzeldi. Bir dene istersen :)

muhendis333

Seviye 8
Üye
yabancı forumlarda zamanında bende çok araştırmıştım ve en çok güvenli internet vs. sorunundan kaynaklandığını gördüm internet paketini kontrol ettir.

ageof2ahaha

Seviye 1
Üye
Beyler internetiniz aile paketiyse o yüzden açılmıyor, youtube dan internetinizi aile paketinden nasıl çıkarabileceğinizi gösteren videolar var. ben yaptım şimdi oyuna girebiliyorum