Adobe Hata Kodu 182 Hatası Çözümü | Gamesfrm.com

Adobe Hata Kodu 182 Hatası Çözümü

Live Your Life

Seviye 11
Üye
Adobe photoshop veya başka bir adobe ürünü kurmaya çalıştığınızda benim aldığım gibi hata kodu 182 gibi bir hata alabilirsiniz. Bu hatayı uzun bir süre araştırdım ancak herhangi bir web sitesinde çözüme dair ipucu bulamadım. Yabancı siteleri araştırdığımda genellikle iki nedenden kaynaklandığı yazıyordu. Bunlar;

İlk sebep eski versiyon adobe photoshop programı kurulu olduğu için bu hatayı veriyor olabilir. Bu yüzden öncelikle eski versiyonları kaldırmanız gerekiyor.
İkinci sebep ise dil dosyalarında hata olduğundan bu hatayı alıyor olabilirsiniz. Mesela Türkçe kurmaya çalışıyorsanız bir de İngilizce kurmayı deneyin.

Eagle

Gelecek Güzel Günler...
Yönetici
Haber Editörü
Grafiker
Bilgilendirme için teşekkürler :)

iqorharris

Seviye 1
Üye
yani sırf buraya teşekkür edenlere cevap olarak yazıyorum bunu.. hata kodu 182'nin dil ile uzaktan yakından bir ilgisi yok. hatta buraya cevap yazabilmek için üye oldum foruma diyebilirim. Adobe sitesinden aldığım bir yazıyı sizinle paylaşacağım. Sırf yorum yazmış olmak için yazmışlar belli

Hata kodu 182: Oluşturulan paket, yüklenecek paketi içermiyor​

Hata kodu 182, oluşturulan paketin yüklenecek paketi içermediğini gösterir.

Çözüm

Paketi yeniden oluşturun ve uygulamayı tekrar yükleyin.

iqorharris

Seviye 1
Üye
Çözümü de buldum paylaşayım. setup 'un olduğu klasörün adını değiştirin sorun çözülecektir.