10.000 TL Değerinde Telefon Önerisi | Gamesfrm.com

10.000 TL Değerinde Telefon Önerisi

Ambush

Seviye 8
Üye
Arkadaşlar 10000 TL telefon önerisi bekliyorum. Lütfen kamerası vs güçlü olsun ve tam bir fiyat performans ürünü olsun istiyorum.

Enny

Seviye 10
Üye
Bu bütçe alabileceğin fiyat performans fiyatı Samsung Galaxy S20FE olur diye düşünüyorum.

Lykia

Seviye 10
Üye
Samsung Galaxy S20 FE özelliklerine bak aklına yatarsa almalısın.
Samsung Galaxy S20 FE, mükemmel performansı ve çarpıcı özellikleriyle dikkat çeken bir akıllı telefondur. 6.5 inçlik Super AMOLED Infinity-O ekranı, canlı renkler ve keskin detaylar sunarak görüntülerinizi hayata geçirir. Bu telefon, Full HD+ çözünürlüğü ile yüksek kaliteli görseller sunar.

Gücünü Exynos 990 veya Snapdragon 865 işlemciden alan Galaxy S20 FE, hızlı ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar. Akıcı çoklu görevlere izin veren 8 GB RAM'e sahiptir. Ayrıca, geniş depolama alanı seçenekleri olan 128 GB veya 256 GB dahili depolama kapasitesine sahiptir. İhtiyaç duyduğunuzda microSD kart desteği sayesinde depolama alanını genişletebilirsiniz.

Kamera konusunda da Galaxy S20 FE etkileyici bir performans sergiler. Arka tarafta üçlü kamera kurulumu bulunur: 12 MP geniş açılı ana kamera, 12 MP ultra geniş açılı kamera ve 8 MP telefoto kamera. Bu kombinasyon sayesinde net ve yaratıcı fotoğraflar çekebilirsiniz. Ön tarafta ise 32 MP çözünürlüğünde bir selfie kamerası bulunur.

Samsung Galaxy S20 FE, 4.500 mAh bataryasıyla uzun pil ömrü sunar ve hızlı şarj teknolojisiyle daha kısa sürede şarj olabilir. Ayrıca, IP68 suya ve toza dayanıklılık sertifikasıyla günlük kullanımınızda ek bir koruma sağlar.

Bu telefon aynı zamanda 5G bağlantı desteğiyle gelebilir, böylece yüksek hızlı internete erişebilirsiniz. Ayrıca Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0 ve NFC gibi kablosuz bağlantı seçenekleri de mevcuttur.

KaRuS

Seviye 9
Üye
Bununla alabileceğin en güzel telefon S20FE