Josef Fares'in Xbox Series X Sert Tepkisi | Gamesfrm.com

Josef Fares'in Xbox Series X Sert Tepkisi

Bozcan

Dc: bozcan4
Yönetici
Haber Editörü
intro-2-1200x800.jpg

Gündemde yer alan It Takes Two isimli bir oyun üzerinde çalışmaları devam eden Josef Fares, Xbox Series X hakkında kafaları karıştırdığı düşünmektedir.

Oyun dünyasında ki haberleri biraz takip etmekte iseniz Josef Fares ismini daha önce duymuş olmalısınız. Daha önce deneyimim ile Brothers: Tale of Two Sons ve A Way Out gibi oyunların altına imzası olan Josef Fares, şimdi üzerinde çalıştığı ıt Takes Two diye adlandırılan oyun üzerinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Aynı kategoride olan co-op odaklı ıt Takes Two oyunu Video Game Awards 2020 törenin de yer alan oyunlar arasından en başarılı tanıtımlardan birisine imza daha imza atmıştır.

Josef Fares "Ne yapıyorsun Microsoft?"​

Gel Gelelim asıl konumuza dönecek olursak Josef Fares yaptığı başarılı oyunlar dışında Josef'in sivri dilli olması ile yaptığı açıklamalarıyla da sık sık gündeme gelen bir isimlerden biri olmuştur. Hatta örnek verecek olursak daha önce katılmış olduğu VGA töreninde Oscar törenine karşı sert tepkileriyle ve açıklamalarıyla gündeme oturmuştu. Fares bu sefer ise yönünü Xbox Series X konsolunun adını kafası takmış. Ve açıklama da bulunmuştur.

Josef Fares' in Xbox Series X hakkındaki açıklaması;

"Bu çok kafa karıştırıcı bir isim" (That’s a f***ing confusing name) açıklamasını yapan Fares, sözlerine şu şekilde devam etmiş. "Kaybediyorlar adamım, neler oluyor? Series S, X, Mex, Next.. Hadi ama bu delilik. Buna Microsoft Kutusu diyin olsun bitsin. Bilmiyorum, bana tam bir karmaşa gibi geliyor. İnanın bana onların bile ofiste kafası karışıyordur. Nedir bu X,S.. Bilmiyorum ne oluyor"

Fares'in sözlerinden anlaşılan şu ki bir çok oyuncunun da olduğu gibi Fares' in de kafasını karıştırmıştır. Fares her zaman ki üslubu ile bu konuyu ele almış. Noel dönemi Xbox Series X ismini karıştıran bazı ebeveynler çocuklarına yanlışlıkla Xbox One X satın almışlardı. Genel kanı ise Microsoft'un isim konusunda daha iyi tercihler yapabildiği kanaaite varmıştır.

Kara1

Seviye 1
Üye
Josef Fares her zamn ki gibi konuşmuş