Rol yapma oyunu GreedFall'un sistem gereksinimleri belli oldu | Gamesfrm.com

Rol yapma oyunu GreedFall'un sistem gereksinimleri belli oldu

Chukulata

Moderatör
Moderatör
Bu senenin en kaliteli rol yapma oyunlarından bir tanesi olacağını tahmin ettiğimiz ancak pek fazla oyuncunun beklemediği GreedFall'un sistem gereksinimleri belli oldu. Açıklanan sistem gereksinimlerine bakılırsa oyunu rahatça oynamak için yüksek bir seviyeye sahip PC'ye ihtiyacımız olacak.Rol yapma oyunu GreedFall'un sistem gereksinimleri belli olduÖnerilen sistem gereksinimlerinde GTX 980 isteyen yapımcılar, işlemci olarak pek yüksek bir model istememiş. Grafiksel anlamda ışıklandırmalara ve gölgelere yüklenen Spiders ekibi, bakalım satışlarda başarıyı yakalayabilecek mi?MİNİMUM:- 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir- İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bits)- İşlemci: Intel Core i5-3450 (3.1 GHz) / AMD FX-6300 X6 (3.5 GHz)- Bellek: 8 GB RAM- Ekran Kartı: 2 GB, GeForce GTX 660/Radeon HD 7870- Depolama: 25 GB kullanılabilir alan- İlave Notlar: Oyunu aktive etmek için internet bağlantısı gereklidirÖNERİLEN:- 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir- İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bits)- İşlemci: Intel Core i5-4690 (3.5 GHz)/AMD FX-8300 (3.3 GHz)- Bellek: 16 GB RAM- Ekran Kartı: 4 GB, GeForce GTX 980 / Radeon RX 590- Depolama: 25 GB kullanılabilir alan- İlave Notlar: Oyunu aktive etmek için internet bağlantısı gereklidir