Youtuberların Oynadığı Oyunlar

PaTRoN

Seviye 8
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
248

Türkiye'nin En Büyük Eğitim Forumunda KPSS, TYT, AYT, LGS Gibi Konuların Tartışıldığı, İçeriklerin Paylaşıldığı ve Karşılıklı Yardımlaşma Temeline Dayanan Foruma Giriş İçin TIKLAYIN

Merak edilen ve internette belki de saatlerce arayış içerisinde bulmak istediğiniz oyunların listesi ile bu oyunlar hakkında bilgileri tek bir noktada bulabilirsiniz. Youtuberların oynadığı oyunlar, çoğu oyuncuların arayış içerisinde olduğu ve detaylarını, isimlerini öğrenmek istediği oyunlar olabiliyor. Oyunu bul sitemizde bu tarz paylaşımların devamını gelmesini istiyorsanız takip etmeyi unutmayın.


  • RISK: Global Domination
  • GTA V
  • League of Legends
  • Friday the 13th: The Game
  • Euro Truck Simulator 2
Yotuberlar ve Oynadıkları Çeşitli Oyunlar
RISK: Global Domination
Birçok oyuncunun ismini yeni yeni duyduğu fakat son zamanlarda da sık sık gündeme gelen oyun gerek Twitch platformunda yer alan gerek You Tube platformunda yer alan yayıncıların ilgisini çekmiş gibi görünüyor. Multiplayer oynanan bu oyun sizden yüksek zeka, strateji gibi özellikleri istediği gibi biraz da zar oyunu olduğu için şansınızın da iyi olması gerekiyor. Peki, RISK: Global Domination oyunu nedir? RISK: Global Domination nasıl oynanır? İlk olarak oyun bir strateji oyunudur, mobil ve PC gibi çeşitli platformlarda da yüksek oyuncu sayısına sahiptir. Oyundaki temel amaç haritada bulunan yerlerin fethini sağlamaktır. Fakat bu amaç bazen değişiklik gösterebiliyor. Çünkü RISK tek çeşit oyun türünden oluşmuyor.

Zombilerin haritadaki yerleri almaya çalıştığı ve sizlerin bunları engellemeye çalıştığı oyun türünün yanı sıra başkent istilası oyunu da bulunuyor. Başkent istilasındaki amaç haritada tüm yerleri almak olmayıp sadece oyuncuların kendisinin seçtiği başkentleri ele geçirmekle ve kaç oyuncu varsa bu oyuncuların başkentlerini fethetmekle oyun son bulabiliyor. Son olarak da %70’lik hakimiyet oyun türü de kolayca anlaşılabileceği gibi haritadaki yerlerin %70’ini kontrol etmeniz durumunda oyun son bulur ve kazanan olursunuz. Ayrıca oyun ne kadar fazla kelimeden oluşmasa da Türk oyuncuları için Türkçe dil seçeneğini de bünyesinde bulunduruyor. Strateji isteyen ve ileri görüşlülüğünüzün de oyunda büyük oranda önemli olması oyunu çok daha fazla cazip kılmaktadır.

Bu oyunu oynamak isteyen kişiler ister telefonlarındaki marketlerden ister Steam aracılığıyla ücretsiz bir şekilde oynamaya başlayabilirler.

Youtuberların oynadığı oyunlarGTA V
Youtuberların oynadığı oyunlar arasında bir diğer oyun ise GTA V’dir. Her geçen gün daha fazla satın almanın gerçekleştiği ve neredeyse her bilgisayar kullanıcının da serisinden birini illa oynadığı oyunlardan GTA V ve GTA V online dikkatleri üstüne çekmeye devam ediyor. Youtube başta olmak üzere Twitch gibi online diğer birçok yayıncı platformlarının olmazsa olmazlarından GTA V ile arkadaşlarınızın da yer aldığı online olanağından faydalanabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Youtuberların Oynadığı Oyunlar
League of Legends
Yılların eskitmediği, güncellemelerin de durdurak bilmeden devam ettiği kendini yenilemesiyle bilinen League of Legends yayıncıların favori oyunları arasında yerini alıyor. Favori oyunlar listesinde ilk sıralarda yer alan LOL, Riot Games sayesinde güzel çalışmalara imza attığını söyleyebiliriz. Kimi zaman toxic oyuncuların da bulunduğu bu oyunda 5v5 güzel savaşlar yapabilir, arkadaşlarınızla da çoğu oyunda bulamadığınız aksiyonui heyecanı bulabilirsiniz.

Youtuberların Oynadığı Oyunlar
Friday the 13th: The Game
Listemizin korku oyunlarından ve ilk çıktığı zaman neredeyse tüm yayıncıların arkadaş çevresiyle oynadığı Steam’den de ucuz bir şekilde elde edebildiği oyunlardandır. Tek kişi olarak da oynasanız ve eğlencesini alabilseniz de bu oyunu arkadaş çevrenizle oynarsanız çok daha eğlenceli olduğunu fark edeceksinizdir. Birçok kişinin bildiği korku filmlerinden 13.cuma’da yer alan kötü karakterimiz oyunda da yer alıyor ve diğer karakterleri öldürmek için yanıp tutuşuyor adeta. Her karakterin kendine has özelliği olduğu gibi kötü karakterin de kendine has özellikleri yer alıyor. Bunları öğrenmek biraz sürse de öğrendikten sonra güzel bir vakit geçireceğinizden şüphem yok.

Youtuberların Oynadığı Oyunlar
Euro Truck Simulator 2
Birçok oyuncunun gençliğinde oynadığı ve halen daha oynamaya devam edebildiği görüntü kalitesinin de gayet makul derecelerde olduğu bir diğer oyun Euro Truck Simulator 2 ‘dir. Nam-ı diğer ETS2, son zamanlarda da aldığı yeni bir DLC ile Türkiye’deki İstanbul gibi büyük bir şehri de oyuna dahil etti. Tabiki de ücretli bir DLC olup oyunda farklı, aşina olmadığı yolları görüp kendi ülkesinde gezmek isteyenler için güzel bir eklenti halini alıyor. Gerek You Tuberlar gerek Twitch gibi online yayın yapan platformlarda da sık sık karşımıza çıkan bir oyun olmaktadır.

Youtuberların oynadığı oyunlar Euro Truck Simulator 2
 

Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst