Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


World of Warcraft: Classic Betası YoldaAragorN

Seviye 6
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
130
World of Warcraft: Classic'in betasının başlangıç çizgisinde olduğuna dair ilk işaretleri aldık. Arkasında ne olduğunu açıklıyoruz.
Mevcut World of Warcraft ile fazla bir şey yapamıyorsanız ya da “klasik” bir deneyim için sabırsızlanıyorsanız, uzun zamandır WoW: Classic oyununu bekliyor olmalısınız. 2019 yazında bile WoW için birkaç ay sonra Classic'in yayımlanacağı söyleniyordu. Şimdi bir beta testinin yakında başlayabileceğine dair ilk işaretler var.

Bilgi nereden geliyor? Wowhead’in meslektaşları, Blizzard’ın İçerik Teslim Ağı'nın yeni bir klasörü olduğunu buldu. Buna “wow_classic_beta” adı verilmiş ve bu nedenle açıkça bu, World of Warcraft'ın klasik versiyonu için bir beta testi anlamına geliyor.
Karşılaştırma yapıldığında, Yama 8.2 klasörü Blizzard’ın İçerik Teslim Sisteminde iki haftadan kısa bir süre önce ortaya çıktı. PTR'nin gerçekten erişilebilir olması bu kadar uzun sürdü.

Bu ne anlama geliyor? En kötü durumda, bu sadece çok az anlamı olan bir ilk hazırlıktır. En iyi durumda, bu muhtemelen WoW: Classic'in beta versiyonunun yakında geleceği ve en azından ilk dahili testlerin başlaması gerektiği anlamına gelir. İlgili oyuncuların katılıp katılmayacağı veya ne zaman katılacağı henüz belli değil.

Bu bilgiyi aklınızda bulundurun, beta sürümünün zamanında bırakılmasının garanti edilmediğini unutmayın. Bu olay WoW: Classic'in çıkışının iyi bir göstergesi olmasına rağmen, beta için somut bir çıkış tarihi yok.

World of Warcraft'ın yeniden yayımlanmasını dört gözle bekliyor musunuz? Eski bir oyun için yine bir beta testine katılır mısın? Yoksa lansmanı mı bekliyorsun?
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst