Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 

 

Wolfteam Windows 8 Hata Ve ÇözümleriGameStar

Süper Mod
Süper Mod
Katılım
3 May 2018
Mesajlar
196
Beğeniler
3
Puanları
210
Konuyu başlatan #1
Selam arkadaşlar başlıkta gördüğünüz üzere windows 8 hata ve çözümlerinden bahsedeceğim bugün. Zaten hataların çoğu oyun açıldıktan sonra meyddana gelmektedir. Hadi konuya başlayalım.

Hata: Oyuna girdikten sonra yaklaşık 2-3 dk içinde bağlantı kesildi hatası geliror?
Çözüm: Leptop kullanıcısı iseniz yapmanız gereken WIFI driverlerinizi kesinlikle windows 8 olan için olanını indirin yoksa çözüm bulamazsınız.
Çözüm: Masaüstü kullanıyorsanız ise Realtek ve benzeri internet driverinizi windows 8 sürümünü indirin. Farklı bir driveriniz varsa son sürümünü indirip güncel olduğundan emin olun. Bu işlemleri yaparsanız çözmüş olursunuz sıkıntı olmaz.

Hata: Oyunu açamıyorum?
Çözüm: Oyunu Oyun yöneticisi olarak başlatmayı deneyiniz eğer başarılı olmazsa alttaki yöntem deneyin.
Çözüm: Oyunun kurulu olduğu diski değiştirin. Yani önce denetim masasına girerek oradan program kaldır ve değiştir var oraya girerek oyunun kaldırın. Daha sonra oyunun setupunu açıp Örneğin önceden C diski Joygame Klasörünün içine kurduysanız onu bu şekilde değiştirin: C diski Wolfteam klasörü gibi bu sizin için verilmiş bir örnektir. Bu kesin çözüm olucaktır.

Hata: Oyun esnasında Fare hareket etmiyor?
Çözüm: Alt GR tuşuna 10 sn kadar basmanız yeterli olacaktır. Hala mı çözüm olmadı o zaman 30 sn kadar Alt tuşuna basmayı deneyin bu sefer çözüm bulacaksınız.

şimdilik konu burada sonlanmıştır.
Herkeze iyi oyunlar...
 


Ronaldo

Seviye 6
Üye
Katılım
6 May 2018
Mesajlar
67
Beğeniler
0
Puanları
108
#2
Ben de oyun açılmıyordu. Sinirlendim kaldırdım hiç uğraşmadım. Ve sonra Silkroad ı gördüm. beğendim şimdi onu oynuyorum. Wolfteam sorunu bu yöntemle çözdüm teşekkürler.
 


GameStar

Süper Mod
Süper Mod
Katılım
3 May 2018
Mesajlar
196
Beğeniler
3
Puanları
210
Konuyu başlatan #5
Mesaj atan arkadaşlara teşekkürler
 


Üst