Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


WarCry: Black Fist, dikkatleri üzerine toplamayı başardıStark

Seviye 4
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
35
Para Puan
117
Oyunun grafikleri gerçeği aratmıyor.

Unreal Engine 4'ün gelişmesi ile beraber oyunlarda karşılaştığımız grafik kalitesi de bir hayli yükseklere taşındı. Rusya merkezli bir geliştirici olan Bloodisred, geride bıraktığımız günlerde PC, PlayStation 4ve Xbox One için yeni bir oyun duyurdu. WarCry: Black Fist adını alan oyun, fotorealistik grafikleri ile ön plana çıkıyor. Gerçeğe oldukça yakın olan bu grafiklerin Unreal Engine 4'ten alındığını belirtildi. Temelinde bir RYO oyunu olarak tasarlanan WarCry: Black Fist, açık dünya mekaniklerine sahip olacak.

Gerçekçi grafiklere sahip WarCry: Black Fist, dikkatleri üzerine toplamayı başardı.


Orta çağ döneminde geçeceği belirtilen oyunun, hayat simülatörü olacağı açıklandı. Dinamik hava şartlarını da beraberinde getiren WarCry: Black Fist'in içerisinde hayatta kalma mekaniklerinin olacağı da söyleniyor. Şimdilik daha projenin oldukça başında olan geliştiricilerin bu oyunu tamamlaması, muhtemelen uzun bir süre alacaktır.

Kingdom Come: Deliverance'a benzeyen yapısı yüzünden oyuncuları heyecanlandıran WarCry: Black Fist'in bu grafikleri konsol platformunda nasıl vereceğini merak ediyoruz. Keza hali hazırda 4K grafikleri bile 30 FPS'te zor veren konsollar, fotorealistik grafikler karşısında oldukça zorlanacaktır.
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst