Volkan Şen “Bu sefer Bursaspor para ödesin!”

RuLing

İşsiz Moderatör
Yönetici
Haber Editörü
Sosyal Editör
Katılım
28 May 2018
Mesajlar
2,795
Tepki puanı
148
Konum
Diyarbakır

Discord sunucularından olan UTOPIA sunucusu 8, 9 ve 10 Mayıs tarihlerinde O Ses UTOPIA, 5v5 Valorant Turnuvası, 1v1 LoL Turnuvası ve bunlarla beraber eğlence oyunların döndüğü ve tüm bunların kazanına ödül sende bu ödülleri kaçırmamak için TIKLAYIN

Volkan-%C5%9Een-Milli-Tak%C4%B1m.jpg


İşte, yeşil beyazlı yönetim ve Volkan Şen arasındaki transfer pazarlığının ayrıntıları.

Volkan’ı transfer etmek isteyen kulüp Fenerbahçe‘ye 250 bin Euro ödemek zorunda. Tecrübeli futbolcunun, yönetime ‘Bursaspor’a bugüne kadar çok para kazandırdım. Bu kez fedekarlık sırasında onlarda’ şeklinde mesaj gönderdiği ancak Başkan Mesut Mestan‘ın kabul etmediği belirtildi.

Bursaspor’da Volkan Şen ismi uzun süredir gündemde…Yeşil beyazlı kulübe tekrar geri dönmek isteyen tecrübeli kanat oyuncusunun, yönetimle yaptığı temaslarda ilginç ayrıntılar ortaya çıktı. Bilindiği gibi Volkan’ın eski kulübü Fenerbahçe’yle imzaladığı senet başına ciddi dert olmuştu.

O dönemin başkanı Aziz Yıldırım, Volkan Şen‘e başka bir kulübe transfer olması halinde Fenerbahçe’ye ödemesi için 650 bin Euro’luk bir senet imzalatmıştı. Bu rakamın Anadolu kulüplerinden birine transfer olması durumunda 250 bin Euro’ya düşeceğini de belirtilmişti.

DEFTER KAPANDI

İki taraf ardından davalık olmuş ve kazanan Fenerbahçe olmuştu. Bundan sonra Volkan Şen’i transfer edecek kulüp bu rakamı ödemek zorunda. Bursaspor ve Volkan Şen arasında da bu miktar sorun oldu. Volkan Şen’in menajerleri aracılığıyla Başkan Mesut Mestan’a ‘Ben Bursaspor’a bugüne kadar çok para kazandırdım. Bu kez Bursaspor benim için bu parayı ödesin‘ şeklinde mesaj gönderdiği ifade edildi. Başkan Mesut Mestan’ın ise bu cevap üzerine Volkan Şen defterini kapattığı belirtildi.

2 KEZ PARA GETİRDİ

Bilindiği gibi Volkan Şen, Bursaspor’da iki dönem forma giymişti. 2011 yılında ilk olarak Trabzonspor’a transfer olan Volkan, yeşil beyazlı kulübe 3 milyon 750 bin Euro kazandırmıştı. 2014 yılında yeşil beyazlı kulübe geri dönen tecrübeli kanat oyuncusu ardından da 2 milyon 500 bin Euro’ya Fenerbahçe’ye gitmişti. Geçen sezon hiçbir takımda forma giymeyen 31 yaşındaki futbolcunun Bursaspor hayalleri şimdilik suya düşmüş gibi görünüyor.
 
Üst