Üniversite Öğrencilerinin Adeta Hayatını Kurtaracak 14 Ücretsiz Uygulama

Chukulata

Asistan
Asistan
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
1,660

Türkiye'nin En Büyük Eğitim Forumunda KPSS, TYT, AYT, LGS Gibi Konuların Tartışıldığı, İçeriklerin Paylaşıldığı ve Karşılıklı Yardımlaşma Temeline Dayanan Foruma Giriş İçin TIKLAYIN

Üniversite okumayı planlayan ya da hâlihazırda eğitimine başlamış pek çok genç, üniversitede geçirdiği zaman içerisinde ihtiyacı olan pek çok şeyi akıllı telefonlarını kullanarak halledebiliyor. Yine de bu uygulamaların kullanımı, tahmin edilen kadar çok değil. Yeterince iyi donatılmış bir telefon, üniversitede gerçekten de yardımcı olabiliyor.  Webtekno usulü üniversite oryantasyonumuza hoş geldiniz. İşte size çok yardımı dokunacak uygulamalar. 1. Üniversitenizin kendi uygulaması: Hemen her üniversitenin kendi uygulaması var. Bu uygulamalar; ders içeriklerine bakmak, sınıfınızı görmek, okulun bilişim servislerine ulaşmak için oldukça yardımcı olacaktır.  2. Üniversite okuduğunuz şehrin toplu taşıma uygulamaları: Otobüs, tren, banliyö, vapur... Hepsinin bir saati ve bir güzergahı var. Size yardımcı olabilecek, belediyleler tarafından yayınlanmış uygulamalar bulunuyor. Edinip kullanın. Özellikle aktarmanın çok yapıldığı büyük şehirlerde bekleme süreleri yüzünden yolunuzu kısaltabilirsiniz. 3. CamScanner:
Hem ilgilendiğiniz konularda haberlere ulaşabilirsiniz, hem de arada bir kafa dağıtırsınız. Herkes 12. kattan aşağı karpuza gömülü telefon atmıyor. WebteknoİNDİR WebteknoİNDİR Sizin de listede olmasını istediğiniz, tavsiye edeceğiniz uygulamalar var mı? Varsa yorumlarda belirtebilirsiniz. Bu uygulamaları kullanmanız elbette ki şart değil ve her uygulamanın yerine size daha uygun bir alternatif bulabilirsiniz. Önümüzdeki dönemde herhangi bir seviyede eğitimine devam edecek tüm arkadaşlara şimdiden başarılar diliyoruz. 
 

Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst