Twitter’da artık sizi rahatsız edemeyecekler!

Eagle

Gelecek Güzel Günler...
Moderatör
Haber Editörü
Grafiker
Katılım
6 May 2018
Mesajlar
1,101
Tepki puanı
95
Konum
Malatya
Twitter’da yaşanan en büyük problemlerin başında alakasız yanıtlar geliyor. Bir tweet’inize herhangi küfürlü veya konuyla alakasız yanıtlar yazıldıysa bunu herkes görebiliyor. Twitter yanıt gizleme özelliği ile bu sorun ortadan kaldırıldı.

Twitter’ın uzun bir test ve geliştirme aşamasının ardından yanıt gizleme özelliğini ABD ve Japonya’daki kullanıcılara sunduğunu Eylül ayında sizlere duyurmuştuk. Bu özellik nihayet tüm dünya genelinde kullanıma sunuldu.


Twitter yanıt gizleme özelliği kullanıma sunuldu
Twitter’ın bu yeni özelliği sayesinde artık paylaşımlarınıza gelen alakasız veya istenmeyen yanıtları silmek zorunda değilsiniz. Tek yapmanız gereken insanların görmesini istemediğiniz yanıta tıkladıktan sonra gizle seçeneğini aktif etmek.


Gizlediğiniz yanıtları görmek istediğinizde, paylaştığınız tweet’e tıkladıktan sonra yan kısmından seçenekleri açmanız ve “Gizli yanıtları görüntüle” seçeneğine tıklamanız yeterli.


Facebook ve günümüzün vazgeçilmez sosyal medya uygulaması Instagram’da böyle bir seçenek bulunmuyor. Her iki platformda görülmesini istemediğiniz bir yorum için şu anda yapabileceğiniz tek şey silerek tamamen ortadan kaldırmak.
 
Üst