The Witcher interaktif haritası yayınlandı

Eagle

Gelecek Güzel Günler...
Moderatör
Katılım
6 May 2018
Mesajlar
752
Konum
Malatya
Netflix‘te yayınlanan ve çok ses getiren dizi The Witcher‘ın karakterleri ve olay örgüleri için resmi interaktif harita yayınlandı. Dizi konusu hakkında bilgilerin de yer aldığı açıklamaya göre, diziye ait tüm parçaların görüntülenebildiği The Witcher interaktif haritası ilgi çekici görünüyor.


The Witcher interaktif haritası yayınlandı
Netflix’in The Witcher dizinin zaman çizelgesinin ne kadar karmaşık olduğu, yayınlanan ilk 8 bölümde belli olmuştu. Dizinin bazen sahneler arasında onlarca yıl atlaması ve normalden çok daha yavaş yaşlanan Geralt karakteriyle, yolculuk sürekliliği daha iyi işleniyor.

İnteraktif harita, ilk cadı yaratıldığında ve hatta hayvanlar ve insanlar ilk kez Kürelerin Bağlanması etkinliğinin bir parçası olarak kıtaya geldiği zamanı detaylanıyor. Kar ve yağmur gibi görsel efektler de haritada yer alıyor. Arama fonksiyonu sayesinde, merak ettiğiniz harita alanını bulup detaylandırabiliyorsunuz.

Haritayı sağa kaydırdığınızda, oyuncuların hatırlayacağı bir mesaj görüntüleniyor. Sağa kaydırdığınızda bir şey biter, başka bir şey başlar anlamına gelen “Va’esse deireadh aep eigean, va’esse sekizinci faid’ha” mesajı karşınıza çıkıyor.

Genellikle, en sevdiğiniz ciltsiz kitapların başındaki fantezi haritalarına göz atmayı seviyorsanız veya Andrzej Sapkowski’nin The Witcher kitaplarının hayranıysanız, muhtemelen bu harita ilginizi çekecektir.
 

Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst