TFT: Kıyıların Sırları Etkinliği Özeti | Gamesfrm.com
 

TFT: Kıyıların Sırları Etkinliği Özeti

Jelly

Seviye 4
Üye
Katılım
17 Ocak 2021
Mesajlar
60
Tepki puanı
0
21 Eylül'de çıkacak 12.18 Yaması, Penguş ve ekibinin Keşfedilmemiş Âlemleri keşfe çıktığı Kıyıların Sırları etkinliğini beraberinde getiriyor. Bu maceraya hepiniz davetlisiniz! Yeni kökenlerimizin diyarlarını keşfetmek (Lagün Takımadası, Kara Kanatlı Adaları ve Nomsy'nin evi) ve bedelsiz içerikler kazanmak için 12.20 Yaması'na kadar vaktiniz olacak. Penguş ve ekibine yeni keşifler yapmalarında yardımcı olarak kazanacağınız bedelsiz içeriklerin yanı sıra uçan geminizle keşfedebileceğiniz bir sürü içerik de sizi bekliyor. Öyleyse yelkenler fora!

Kıyıların Sırları'nın Sırları​

Ejderha Okulu'ndan yeni mezun olan Penguş, Ejderhalar Diyarı'nın değişen jeolojik yapısını keşfetmek için yola çıkıyor. Ancak görevleri tamamlayıp ödülleri kapmak için hayatını ve uzuvlarını feda etmeyi göze alabilecek birinin yardımına ihtiyacı var.
Yapmanız gerekense çok basit. Penguş'un keşfetmenizi istediği yerleri not alın ve tabii ki TFT oynayarak keşfe başlayın! Maceranız boyunca toplamda 13 farklı görevi tamamlayarak bedelsiz içerikler kazanacaksınız. Kuracağınız dostluklar ve yapacağınız keşifler sayesinde elde edeceğiniz ödüllere ek olarak 150 Yıldız Kristali, 1 Gümüşkanat Yumurtası ve 1800 Kart XP'si kazanmaya da hazır olun!

Macerayı Yeni Kozmetik İçeriklerle Devam Ettirmek​

Ejderha Terbiyecisi (Doktor) Penguş ve arkadaşlarına kanınız epey ısındıysa eğlencenin etkinlikle sona ermesi gerekmiyor. Gökyüzü sakinlerini tayfadan çok daha fazlası olarak geminize alabilirsiniz.
Chibi Kai'Sa'yı 1900 RP karşılığında, yeni Hortlakçık veya Gümüşkanat çeşitlerinin her birini de 925 RP karşılığında edinebilirsiniz. Bir Chibi Ejder Hâkimi Kai'Sa kazanmak için şansınızı denemek istiyorsanız adedi 390 RP olan Kıyıların Sırları Yumurtalarından da alabilirsiniz! Chibi Ejder Hâkimi Kai'Sa'nın bu yumurtalardan çıkma ihtimali %2 olsa da 61. yumurtadan kesin çıkıyor. Kıyıların Sırları Yumurtaları, Ejderhalar Diyarı sona erene dek Mağaza'da.
Kıyıları keşfetmeye bir türlü doyamıyorsanız 31 adet Kıyıların Sırları Yumurtası içeren devasa Kıyıların Sırları Paketi 10.530 RP karşılığında sizin olabilir! Şimdi de yumurtalardan çıkabilecek ödüllere bir göz atalım!

Chibi Ejder Hâkimi Kai'Sa​

Kıyıların Sırları Yumurtalarından nadide bir ganimet olarak çıkabilen lagün kökenli Chibi Ejder Hâkimi Kai'Sa büyük bir hırsla gözlerini ilk sıraya dikiyor. Chibi Kai'Sa lagün ejderini çağırıyor ancak yalnızca Sohm'u değil, kendisine ait iki başlı lagün ejderini de. Şuradan göz atabilirsiniz:


Diğer ifadeleri unutun, Kai'Sa ifadeleri artık yeni meta. Chibi Ejder Hâkimi Kai'Sa, Zz'Rot'tan gelen tanıdık yüzleri içeren özel ifadelere sahip olacak.Şansınıza güvenmiyor musunuz? Öyleyse Chibi Kai'Sa'yı 1900 RP karşılığında doğrudan Mağaza'dan alabilirsiniz. Chibi Kai'Sa da tıpkı Chibi Ejder Hâkimi Kai'Sa gibi kendisine özel NAME OF BOOM adlı çatapata sahip olacak.Kıyıların Sırları Yumurtaları yalnızca Ejderhalar Diyarı sona erene dek alınabilecek ancak Chibi Kai'Sa'yı tüm diğer temel Chibi'ler gibi Mağaza'da bulabileceksiniz.

Hortlakçık​

Kara Kanatlı Adaları birkaç Hortlakçık'ın istilasına uğradı ama bunun sizi korkutmasına izin vermeyin çünkü bugünlerde pek fazla kurban ayini gerçekleştirmiyorlar. Her bir çeşidi 925 RP karşılığında edinebilirsiniz veya onları 390 RP değerindeki Kıyıların Sırları Yumurtalarıyla mürettebatınıza katabilirsiniz. Hortlakçık çeşitleri şu şekilde: Alev Hortlakçığı, Kadim Hortlakçık, Okyanus Hortlakçığı, Dağ Hortlakçığı, Bulut Hortlakçığı.

Gümüşkanat​


Gümüşkanatlar gagalamaya doyamıyor. Peki bu enerji nereden mi geliyor? Tabii ki Nomsy'nin gizli kurabiye tarifinden! Her bir çeşidi 925 RP karşılığında edinebilirsiniz veya onları 390 RP değerindeki Kıyıların Sırları Yumurtalarıyla mürettebatınıza katabilirsiniz. Gümüşkanat çeşitleri şu şekilde: Bulut Gümüşkanat, Alev Gümüşkanat, Okyanus Gümüşkanat, Dağ Gümüşkanat, Kadim Gümüşkanat.12.18 Yaması'yla gelen etkinlik hakkında bilmeniz gereken her şey bu kadar. Etkinliği tamamladığınızda açılan (şimdilik adını vermeyeceğim bir ejderin imzalı fotoğrafı gibi) birkaç gizli ödül daha var ancak onlar da sürpriz olsun.
 
Üst