Taner Ölmez, Ali Vefa’yı sadece sette bırakmıyor yaşantısında da birçok şey değişti! | Gamesfrm.com

Taner Ölmez, Ali Vefa’yı sadece sette bırakmıyor yaşantısında da birçok şey değişti!

DuYGuN

Seviye 10
Üye
Mucize Doktor dizisinin bu kadar büyük etki yapacağını beklediğini ifade eden Taner Ölmez, kameralara konuştu ve mutluluğunu ifade etti.

Ayaklı Gazete ödül töreninde konuşan oyuncu, “Ben bekliyordum çünkü farklı bir işti. Ya gerçekten bu işin değeri tam anlaşılacak ya da anlaşılmayacak diyordum. Yüzde 60 – yüzde 70 içimde bir his hep diyordum ki,’bu iş değerini bulacak’ ve buldu” diye konuştu.

Dizi sayesinde kendisini çok iyi hissettiğine de değinen Taner Ölmez, “İyi hissediyorum, özünde bu. Kendimi iyi hissediyorum. İşimi yapıyorum ama bir taraftan başkalarına da iyi geldiğimi düşünüyorum. Ve çarpılıyorum, içimdeki mutluluk çarpılıyor” şeklinde konuştu.

Çok uzun bir hazırlık süreci yaşadığını ve otizimli bireylerle buluştuğunu, onlarla konuştuğunu, arasında bulunduğunu, sustuğunu, onları izlediğini ve düşündüğünü anlattı.

Ölmez, “Hala da devam ediyor. Hala çok güzel çocuklarla karşılaşıyorum, tanışıyorum. Onlara bakınca ailelerini görüyorum, servis şoförlerini görüyorum, onlara dokunan insanları görüyorum.Çok mutlu oluyorum. Onlar da beni gördüklerinde işi izlediklerini, sevdiklerini her şeyi anlıyorum. Burada anlatma ile bitmez, çok değişik şeyler yaşadım, yaşamaya da devam ediyor. Her oyuncunun, her insanın yaşamasını istediğim şeyler. O çocuklar çok güzel çocuklar, onlarla zaman geçirmenizi çok isterim. Çok saf ve çok güzel çocuklar” açıklamasında bulundu.

Yoğunluk yaşadığı için müzik konusunda fazla zaman bulamayan oyuncu, grubu ile Diyarbakır’da konser vereceklerini ve sonrasında da devam edeceğini anlattı.