Tales Of Wind Hakkında Rehber

Eagle

Gelecek Güzel Günler...
Moderatör
Katılım
6 May 2018
Mesajlar
716
Konum
Malatya
Tales Of Wind Oyun Rehberi

Merhaba oyun severler bu konumuzda sizlere bu sıralar çok ilgi ve dikkatleri üzerine çeken bir oyundan bahsedeceğim, Oyunumuzun ismi Tasles Of Wind.

Tales Of Wind dünyasında eğlenceli ve diğer mmorpg oyunlardan farklı ve yenilikçi özellikleri ile siz değerli oyuncuları adeta kendisine bağımlı bırakıyor.

Oyunda herşey kademeli ve gayet güzel bir şekilde düşünülüp tasarlanmış, Sıkılmamanız ve zevk almanız için adeta herşey düşünülmüş diyebilirim.

Tales Of Wind dünyasında hızlıca tecrübe puanı kazanmanız ve seviye atlamanız için yapmanız gereken belli başlı standart mmorpg oyunları gibi uymanız ve katılmanız gereken belli başlı zindanlar ve görevler mevcut. Bunlardan bahsetmeden önce kısaca karakterlere göz atalım.

Tales Of Wind Karakterleri

Savaşçı - Şövalye - Çılgın Savaşçı ; "Korkusuz ve kararlı, Savaşçılar hayatını emanet edebilecek kadar güvenli kişilerdir."

Büyücü - Ateş Büyücüsü - Buz Büyücüsü : "Sadece iç disipline sahip bilge çıkarlar bir büyücü olabilir."

Din Adamı - Rahip - Korucu : "Silah arkadaşlarını koruyan ve iyileştiren en sadık yoldaş adeta iyiliksever bir karakter."

Suikastçı - Asura - Ninja : "Sahne arkasında çalışmak heyecan verici. Gölgelerle bütünleşmek gibi. Kulaga güzel gelmiyor mu?"

NOT : Tales Of Wind En güçlü karakter Çılgın Savaşçıdır.

Karakterimizi seçtikten sonra bizi özelleştirme ekranı karşılıyor, Bu ekrandan karakterimizin saç şeklini - Rengini , Göz Şeklini - Rengini ve Saldırı esnasında çıkartacağı sesleri seçip ayarlayabiliyorsunuz. Sonraki aşama olarak sizlere oyun içerisinden kısa bilgilerden bahsedelim.

Techizat Diyarı

İsmindende anlaşılacağı üzere bu diyardan seviyenize ve BR ( Karakter Gücü ) gücünüze göre zindanlara katılıp değerli eşyalar ve yüksek puanda tecrübe puanları kazanabilirsiniz. Günlük 3 adet giriş hakkınız bulunuyor.

Kart Diyarı

Kart diyarında techizat diyarı gibi aşama aşama gücünüze uygun bölümlere girip birbirinden değerli kartlar kazanabilirsiniz, Bu kartlar eşyalarınız soket bölümüne eklenip, karakterinize BR artışı sağlar.

Ejderhanın Hazinesi

Bu zindana ekip ile giriş yapıp saygı değer ejderhanın yumurtalarını çalıyorsunuz 😁 Unutmamanız gereken nokta yumurtaları çalarken hemen yumurtaların yanlarında bulunan ejderin muhafızları sizi gözetliyor olacak onlara dikkat edip, Yumurtaları belirtilen noktaya ulaştırın ve ejderin uyanmasını bekleyin. Son olarak çıkacak olan ufak dövüşten sonra ödüllerinizi toplayabilirsiniz 😂

Eşlik Et

Bu bölümde oyunda bulunan NPC'lere yardımda bulunarak değerli eşyalar kazanabilirsiniz, Ekip kurmayı unutmayın.

Arena

Arena bildiğiniz üzere karşı oyunculara gücünüzü sergileyeceğiniz bir alandır, Burada günlük olarak 5 hakkınız bulunuyor kazandıgınız her rakipe karşılık arena puanınız yükseliyor ve daha güçlü rakiplere meydan okumanıza fırsat oluyor. Bu arada rakibinize yenik düşerseniz üzülmeyin, Çünkü günlük 5 hakkınızda rakibi yensenizde yenmesenize tecrübe puanı kazanıyorsunuz.

Vahiy Yolu

Vahiy yolu çetin bir yoldur ve çok sağlam bir ekip üyelerine ihtiyaç duyar özellikle 6.bölüme dikkat etmeniz gerekiyor. Bölümler temizlendiği zaman yüksek derecede tecrübe puanı ve hediyeler kazanırsınız.

Beyaz Şapel

Beyaz şapelde bir bayan arkadaşla evlenebilirsiniz, Bunun için yapmanız gereken bir yüzük ve aynı partide bulunan bir arkadaşınızla kilisede bulunan Rahip Edmond'un yanına gelmeniz yeterli olacaktır.

Çiftlik

Evet oyunumuzda birde çiftlik bulunuyor, Burada tavukları , İnekleri besleyebilir , Ekmek , Tos , Süt ve bal gibi üretimler yapabilir ve satabilirsiniz. Emeğinizin karşılıgı olarak tecrübe puanı ve bazı ödüller kazanırsınız. Ayrıca çiftlik seviyesi yükseldiği zaman kazancınız yükselecektir.
 

Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst