Steam Fiyatı 10 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu | Gamesfrm.com

Steam Fiyatı 10 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

TriaL

Seviye 7
Üye
Oyun tutkunlarının sıkı takipçisi olduğu kısa süreliğine ücretsiz olan oyunlar serimize bir yeni oyunu daha ekliyoruz. Bu yazımızda dijital oyun dağıtım platformu IndieGala'da DRM-free olarak ücretsiz olan Adventures of Shuggy'yi nasıl edineceğinizi anlatacağız. Adventures of Shuggy'nin konusu ne? Goblinler, zombiler ve robotlarla kendisine miras kalan kalenin içerisinde savaşan Shuggy adlı karakteri oynayacağınız Adventures of Shuggy'de 100'den fazla odayı yaratıklardan arındırmanız gerekiyor. Oyundaki amacımız ise Shuggy'ye miras kalan kaleyi yaşanabilir bir hâle getirmek. Kalenin içerisindeki her odanın farklı bir özelliğinin bulunması ise oyunu daha da ilginç kılan yanlardan biri. Bazı odalarda Shuggy uçabilirken bazılarında yüzebiliyor, bazı odalarda fırıldak gibi dönebilirken ise bazı odalarda zamanda yolculuk dahi yapabiliyor. Adventures of Shuggy nasıl indirilir? İlk adım olarak oyunun ücretsiz olarak dağıtıldığı sayfaya buradan gidin.
steam-fiyati-10-tl-olan-oyun-kisa-sureligine-ucretsiz-oldu-5d4342064f24e.jpeg
Sayfanın ortasında bulunan LOGIN TO ADD TO YOUR LIBRARY butonunun altındaki butonlar arasından işletim sisteminize uygun olana (Win - Windows, Mac- Mac, Lin - Linux) tıklayın.
steam-fiyati-10-tl-olan-oyun-kisa-sureligine-ucretsiz-oldu-5d434206df20d.jpeg
Yaklaşık 116 MB boyutunda olan oyun dosyasının indirilmesi, Direct Download butonuna basmanızla beraber başlayacaktır.
steam-fiyati-10-tl-olan-oyun-kisa-sureligine-ucretsiz-oldu-5d4342071a97f.jpeg
Bilgisayarınıza indirdiğiniz adventures-of-shuggy_win.zip (Windows için) isimli arşiv dosyasını sağ tıklayarak çıkartın. Zip arşiv dosyasından çıkan shuggy-windows-1.10-setup.exe (Windows için)  ismine sahip dosyaya çift tıklayıp açarak 2 boyutlu Adventures of Shuggy oyununun kurulumunu bilgisayarınıza gerçekleştirebilirsiniz.