Skyrim'e sis ve ışıklandırma efekti ekleyen yeni mod yapıldı | Gamesfrm.com

Skyrim'e sis ve ışıklandırma efekti ekleyen yeni mod yapıldı

Chukulata

Moderatör
Moderatör
Video oyun dünyasının belki de en çok modlanan oyunlarından bir tanesi olan The Elder Scrolls V: Skyrim için yeni bir mod daha yapıldı. Oyun için neredeyse her türlü modu yapan yapımcılar, bu kez oyunun efektleri ile oynayan yeni bir mod daha yaptı. Oyuna volumetrik sis efektini ekleyen bu mod sonrasında oyunun manzaraları enfes gözüküyor. Dağları sislerle kaplayan Volumetric Mists modunu Nexus Mods sitesi üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca oyunun dış mekan aydınlatmasını da değiştiren bu mod, ışıklandırmanın sislerin arasında geçmesine ve daha kırılarak daha renkli görüntüler ortaya çıkmasını da sağlamakta.Skyrim'e sis ve ışıklandırma efekti ekleyen yeni mod yapıldıRobanco isimli mod yapımcısı tarafından bu modu güzel bir şekilde kullanmak için aşağıda yer alan sistem gereksinimlerini de karşılamanız gerekiyor.MİNİMUM:- 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir- İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 - bit işletim sistemi gerekli)- İşlemci: Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz veya eş değeri- Bellek: 8 GB RAM- Ekran Kartı: NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB veya eş değeri- Depolama: 30 GB kullanılabilir alanÖNERİLEN:- 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir- İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 - işletim sistemi gerekli)- İşlemci: Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz veya eş değeri- Bellek: 8 GB RAM- Ekran Kartı: NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB veya eş değeri- Depolama: 30 GB kullanılabilir alan