Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


Silkroad Üyelik Almamillsap99

Seviye 2
Üye
Katılım
8 Tem 2018
Mesajlar
24
Silkroad Üyelik Alma

En çok oynanan ve sevilen oyunlar arasında yer alan Silkroad Üyelik Alma nasıl yapılır? Türkiye'de çok sayıda oyuncusu bulunan oyunun internet sitesine girerek üye olabilirsiniz. Türkçe menüsü ile beraber rahatlıkla üyelik işlemini gerçekleştirin.

İnternet sitesine giriş yaptığınızda sol menüde üye ol ve giriş yap alanlarını göreceksiniz. Siz ilk defa üye olacağınız ilk orada üye ol kısmına basmalısınız. Daha sonrasında karşınıza bir form gelecek. O formda sizden bazı bilgiler istenecek. Kullanıcı adı, parola, mail adresi ve buna benzer bilgiler olacak. Tüm bu bilgileri eksiksiz olarak girmelisiniz. Şifrenizi sıfırlamak ve üyeliğinizi doğrulamak için ise aktif olarak kullandığınız bir mail adresi gerekiyor.

Üye olurken en önemli şey mail adresinizdir. Şifresini bildiğiniz ve çok fazla kullanmadığınız bir mail adresini üye olurken yazın. Herhangi bir çalınmaya karşı fazla kullanmadığınız mail adresi daha iyi olacaktır. Bu mail adresine üyeliği tamamladıktan sonra bir onay mesajı gelecek. Linke tıklamak ve üyeliğinizi aktif etmeniz gerekiyor. Bu linke tıklamadan kullanıcı adı ve parola ile giriş yapamazsınız.

Tüm bilgileri eksiksiz girip maile gelen onay linkini de aktif ettikten sonra girişi yapabilir ve oyuna başlayabilirsiniz.
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst