Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


Silkroad Online Alexandria Görevlerimillsap99

Seviye 2
Üye
Katılım
8 Tem 2018
Mesajlar
24
Beğeniler
0
Puanları
16
Para Puan
0
Konuyu başlatan #1
Silkroad Online Alexandria Görevleri

Öncelikle alexandrada görevler baya fazla. Mob kesmeden çok NPCler arası laf alış verişide var o yüzden hepsini tek tek anlatmanın bir manası yok. Zaten eğer görev varsa, görevi verdiğiniz NPC yenisini size veriyor. Ama takılacağınız görevler var ben Alexandria görevlerinde sadece takılacağınız yerleri gösterecem, kolaylıkla görevlere devam edebilin diye.

Anlatıma başlamadan evel görevlerin önemini aktarmak istiyorum. Alexandria ve Temple görevlerinde EXP ve SP bolluğu var. Ayrıca yapması çok basit. 50 poşet toplamanız gerekiyorsa her kestiğiniz mobdan zaten 1 tane düşüyor. Uğraştırmıyor. NPC ler arası konuşmalar çok fazla taş atıp kolumuz yorulmuyor. 11 dgden önce çoğumuz gerek görmez görev yapmazdık ama 11D Görevleri kesinlikle yapılmalı. Mükemmel SP veriyor sp kadar olmasa iyi expde veriyor.

Alexandria Görevlerini yaparken Dikkat Etmemiz Gerekenler:

1. Oyuna Türkçe olarak girmek

2. Alexandriadaki tüm NPCleri gezmek (Görev aramak) özellikle limanda 2 npc var çogunuz oraya bakmıyorsunuzdur. Alexandria görevlerinin özelliğinden biride brini yapmadan diğer görev açılmıyor.

3. Eğer görev NPC ler arası ise yani mob kesme görevi değilse hangi NPC gitmeniz gerektiğini (oyuna türkçe girdiğinizde daha anlaşılşır olacaktır) Görev açıklamasında görebilirsiniz. Eğer Mob kesme göreviyse bu sefer hangi mob nerede? kaç lvller? hangi alana gideceğim? sorularınn yanıtı '' Q '' ya bastığımızda acılan pencereden aldığınız görevin yanındaki '' Dünya '' sembolüne tıklamak. Direk pencere mobun olduğu alanı size gösterecektir.

4. Alex'de görev yaparken 2 NPC nin size sürekli aynı görevleri verdiğini görürsünüz. Buradada takılan arkadaşlar çok. Arkadaşlar iyi dinleyin (orada takılanlar ya da henüz takılacaklar)

---- Alexandria Kuzey ve Güney kapısı nöbetçilerinde Süper insan olmak görevleri mevcut. Bu görev 2 tanedir. Süper insan olmak 1 ve 2. Süper insan olmak 1 görevi yapılması ZORUNLUDUR. Yoksa görevlerde ilerleyemessiniz. Fakat Süper İnsan olmak 2 Görevi Zorunlu değildir. Bu görevler yap yap bitmez çünkü sabit. Yani burdaki amaç (benim yorumlamama göre) tek kasıyorsanız boşuna kasmayın hesabı cüzi bir miktarda exp ve sp verir ve göreceksiniz 101-104 leveller arası mobları kapsar hangisinde kasıyorsanız bu görevide al boş kasma demek istiyor kanımca o yüzden Süper insan olmak 2 görevinde takılmıyoruz o görevi geçiyoruz.

5. Alexandriadaki Tüm Görevleri Yaptıysanız Alex valisi size '' Apis '' görevi verecek. Bu da Temple görevinin başlangıcıdır.
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst