Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


Silkroad İndirmillsap99

Seviye 2
Üye
Katılım
8 Tem 2018
Mesajlar
24
Silkroad İndir

Online oyunlar arasında en popüler olan ve çok farklı ülkeden oyuncusu bulunan Silkroad indir ücretsiz oyununu sizlere nasıl indirip kuracağınızı anlatalım.

Oyunun resmi sitesinde isteyenler için farklı indirme seçenekleri mevcut doğrudan tarayıcı ile indirme ya da torrent ile indirmek mümkün, 1.28 GB boyutundaki oyunu internetinizde kopma var ise torrent olarak indirmeyi yapabilirsiniz. Ayrıca indirdiğiniz ve oynadığınız sürümlerin güncellemesini de internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Oyun indikten sonra indirdiğiniz klasöre ya da masa üstüne gelecektir. Setup şeklinde ya da torrent olarak gelecek olan indirdiğiniz oyunu çok basit bir şekilde kurabilirsiniz. Oyunu kurduktan sonra eğer gerekirse DirectX 9 ve Ekran kartı güncellemesi isteyebilir. Bunları da siteden indirebilirsiniz.

SİLKROAD NASIL İNDİRİLİR

Silkroad nasıl indirilir? İnternet sitelerine girdikten sonra Oyunu indir kısmına basarak buradaki Download sekmesi ile oyunu indirebilirsiniz. Eğer tarayıcınıza indirmek istiyorsanız otomatik olarak Download sekmesine basarsanız indirmeye başlayacaktır.

Oyunun tamamen ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulduğunu söyleyelim. Silkroad indir ücretsiz olarak sunuluyor. İstediğiniz şekilde torrent ya da tarayıcı merkezli indirebilirsiniz.
 
Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst