Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


Silkroad En İyi Karaktermillsap99

Seviye 2
Üye
Katılım
8 Tem 2018
Mesajlar
24
Silkroad karakterinizi seçme konusunda sorun yaşıyorsanız sizlere silkroad en iyi karakterler ve karşılaştırma yaparak bazı bilgiler verelim.
En iyi karakter şudur demek doğru değil verimli kullanılan ve iyi itemler ile donatılan her karakter en iyi olmaya adaydır. En iyi olmak konusunda tek kriter karakter değil en iyi olmak için itemlere ve oyunculuğa ihtiyacınız vardır. Aşağıda sizin için bazı karakterlerin analizlerini yaptık deneyimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Full str blade
Full STR Blader Yapılandırma


Oldukça iyi bir karakterdir. PVP serverlarda sıkça tercih edilir. En yüksek savunma gücünün bu charda olduğunu da söyleyelim. Ancak sabır ister kolay level kasmak isteyenler için tercih edilmemelidir.
Full str glavie
Full Str Glavie Heuksal(100) Fire(100) Lighting(100)


Blade'e oranla en iyi ikinci char denebilir. Blade'e oranla daha yüksek canı vardır. Ancak savunması daha zayıftır.

Full int sword
Full İnt Sword/Shield blade build TANK Nuker Rehberi


Savunma gücü olduğundan dolayı dirençli bir chardır. Savunma oynamaktan haz alanlar için ideal olabilir. Speardan sonra en fazla damage veren char olarak da bilinir.

Full str archer
Bow Full Str Yapılandırma


Diğer STR çarlara oranla daha iyi avantajlıdır. Daha hızlı level kasabilirsiniz. Daha az savunma ve damage verir. Bu charın avantajı ise düşman yanınıza gelmeden onu imha edebilirsiniz.
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 2)

Üst