Shroud Ban Yediokarawn

Seviye 3
Üye
Katılım
6 Tem 2018
Mesajlar
15
Beğeniler
0
Puanları
28
Konuyu başlatan #1
Twitch platformunun en gözde oyuncularından olan Shroud oyundan uzaklaştırıldı. Bir nedenden dolayı Shroud Ban Yedi. Bu engellemeden sonra çeşitli platformlarda PUBG ile ilgili değişik değişik yorumlar gelmeye başladı.

Geçen haftalarda Shroud her zaman olduğu gibi ghostçılar tarafından ghostlanıyordu. Ünlü yayıncılar için olmazsa olmazlardan diyebiliriz. Shroud'un karşısına çıkan bir hileci Shroud'un ilgisin çekiyor ve oyuna beraber giriyorlar. Tüm olay bu şekilde başlıyor. Bu andan sonra olanlar ise biraz değişik. Ünlü bir yayıncı olan Shroud bu olaydan sonra oyundan uzaklaştırılıyor ve bu konu hakkında birkaç açıklama yapıyor.

Yapmış olduğu açıklamalarda farklı bir deneyim yaşamak adına daha doğrusu oyunu daha eğlenceli hale getirmek adına böyle bir durum içerisinde olduğunu belirtiyor. Ama bur durumdan pişman olduğunu da eklemeyi unutmuyor. Asıl sorun Shroud ban yemesinden sonra onla beraber giren hileci ile ilgili bir işlem yapılmamış olması. Shroud ile oyuna giren hileci hakkında bir bilgi olmadığından dolayı oyundan engellenememiş durumda. Haliyle Shroud PUBG ile ilgili bir şeyi daha gözler önüne sermiş oluyor.

Reddit kullanıcıları da bu durum ile ilgili çok sert eleştiriler yapıyorlar. Bana kalırsa da PUBG'nin bu sert eleştirileri alması gerekiyor. Bir hileci ile oyuna giren kişi ban yerken, asıl hilecinin bulunamaması ilginç bir durum.
 


Üst