Samsung Galaxy S11’den Sevindiren Batarya Kapasitesi

Çılgın Türk

Seviye 10
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
381
Samsung Galaxy S11 Plus, 5.000 mAh kapasiteli batarya ile geleceği geçtiğimiz zamanlarda açıklanmıştı. Serinin bir diğer üyesi olan Samsung Galaxy S11’in batarya kapasitesi henüz yeni açıklandı. Galaxy S11, 4.500 mAh batarya ile gelecek. Üst seviyede olan donanım özellikleri ve boyutu sebebi ile daha büyük bir bataryaya yer olmadığı belirtilen akıllı telefon, pil konusunda bir önceki model olan Galaxy S10’a nazaran çok daha büyük bir pil kapasitesi ile geliyor.

Şubat ayında teknoloji devlerinden Samsung’un tanıtımını gerçekleştirmeyi planladığı Galaxy S11 serisi ile ilgili detaylar, tanıtım günü yaklaştıkça gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Samsung’un yeni üyelerinden Galaxy S11’in arka panelinde domino taşı şeklinde kamera kurulumu yer alacak. Öte yandan 5x Zoom desteği bulunan 108 MP çözünürlüğünde de bir sensör kullanılacak. Aynı zamanda bu kamera kurulumu, Snapdragon 865 yonga seti sayesinde 8k kalitesinde video kaydı dahi yapabilecek. Neredeyse sonsuz ekran kullanılan Galaxy S11, ailenin diğer üyeleri gibi yüksek çözünürlüklü ekran kurulumuna sahip. Batarya kapasitesi oldukça iyi seviyede olsa da, Samsung Galaxy S11’in yüksek donanımsal özelliklerine yeterli gelir mi şimdilik bilinmiyor.

Sızdırılan bilgiler arasında kamera kurulumu, işlemci ve batarya dışında elle tutulur pek bir bilgi yer almıyor. İlerleyen günlerde daha net bilgilerin ortaya çıkacağı kesin. Samsung Galaxy S11 hakkında yeni ve güncel bilgilerden haberdar olabilmek için biraz beklemek gerekiyor.
 

Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst