Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


ŞAMPİYON YOL HARİTASI: NİSAN 2019Chukulata

Seviye 4
Üye
Katılım
3 Şub 2019
Mesajlar
62
Herkese selam. Üstünde çalıştığımız yeni harika şampiyonlardan ve güncellemelerden bahsetmek için yeniden karşınızdayız. Bugün yeni efsuncu desteğimizden bahsetmeyeceğiz; çünkü bir önceki şampiyon yol haritasında onun hakkında konuşmuştuk ve zaten çıkmasına çok az kaldı. Yine de merak etmeyin. Sizinle paylaşacak pek çok haberimiz var!

Söze 2019 yılında şampiyonlar için neler planladığımızdan bahsederek başlayalım.
01_teaser_support

Odak Noktamızı Değiştirmek
Ta 2017’de, Şampiyonlar Ekibi ve Şampiyon Güncellemeleri Ekibi’ni tek bir çatı altında toplamıştık. Böylece aklımıza en çok yatan şeyler üstünde çalışabilecektik. O dönemde Görsel ve Oynanış Yenilemelerinin hacmi artmıştı; çünkü kapsamlı güncellemelere ihtiyacı olan birçok şampiyon vardı. Dolayısıyla 2018’de yeni şampiyonlar yerine yenilemelere odaklandık. Swain, Irelia, Aatrox, Nunu ve Ezreal’a Görsel ve Oynanış Yenilemeleri getirirken; eskiye kıyasla daha az şampiyon çıkardık (Kai’Sa, Pyke ve Neeko).
Bu yıl Mordekaiser’ın Görsel ve Oynanış Yenilemesi’ni getirmemizle birlikte, böylesine kapsamlı bir çalışmaya ihtiyaç duyan hiçbir şampiyon kalmayacak (Urgot, Nunu ve Swain yenilemelerini düşünün). Yani 2019 ve öngörülebilir gelecekte büyük Görsel ve Oynanış Yenilemelerinden ziyade, yeni şampiyonlara odaklanacağız.
Tabii Görsel ve Oynanış Yenilemelerinin epey önemli olduğunu düşünüyoruz ve kesinlikle onları getirmeye devam edeceğiz. Ne de olsa hâlâ üzerinde çalışmamız gereken bir sürü şampiyon var. Listemiz eski haline göre daha kısa ve orada yer alan şampiyonlar Görsel ve Oynanış Yenilemeleri getirdiklerimiz kadar düşük kaliteli değil. Bu yüzden tempomuzu ona göre ayarlayacağız. Büyük Görsel ve Oynanış Yenilemeleri dışında, ihtiyacı olan şampiyonların her birine küçük oynanış yenilemeleri getireceğiz.
Gelecekte daha az Görsel ve Oynanış Yenilemeleri getireceğimiz için bir konuda fikrinizi almak istiyoruz: Sizce Görsel ve Oynanış Yenilemesi’ne en çok ihtiyacı olan şampiyon hangisi? Yakında açacağımız resmi oylama için takipte kalın. Kazanan şampiyona 2020’de Görsel ve Oynanış Yenilemesi gelmesi garantilenecek.
Artık sıradaki birkaç şampiyonumuzdan ve üzerinde çalıştığımız şampiyon güncellemelerinden bahsedebiliriz.
Ölümün Diyarına Karanlık Çöküyor
Mordekaiser’ın Görsel ve Oynanış Yenilemesi’nde epey ilerledik. Bu yüzden metal lordumuz için hazırladığımız planların ayrıntılarından biraz bahsedebiliriz. Son şampiyon yol haritasındada bahsettiğimiz gibi, bu Görsel ve Oynanış Yenilemesi bir hayli kapsamlı. Yetenek setindeki her yeteneği güncelleyip yenilerken, kendine has YG ezergeçer oynanışını korumaya odaklandık. Mordekaiser’a gelen en büyük değişikliklerden biri de ultisini ilgilendirecek. Bu yeteneği, rakiplerini gerçekten de korkutacak ve onların Mordekaiser’a saygı duymasını sağlayacak bir şeyle değiştirmek istedik. Hiç kimse Mordekaiser’ın yenilmez kötülüğünden kurtulamamalı. Yeni Mordekaiser’ın hem canlıların hem de ölülerin diyarını fethetmesine çok az kaldı. Ona karşı çıkan herkesin ruhunu, yıkılmaz iradesiyle dize getirecek.
02_Morde_Teaser

Yeni Bir Uygarlık Doğuyor
Şimdi de oyuna getirmeyi planladığımız bir sonraki şampiyondan bahsedelim. Yeni şampiyonumuz bir üst koridor SG suikastçısı olacak. Böyle bir şampiyon çıkarmayalı epey zaman geçti. Oyunda bu türde çok az şampiyon var ve birçoğunuzun onları oynamayı sevdiğinin farkındayız. Bu şampiyonun gelişiyle birlikte kendinizi Runeterra’nın ormanlarında bulacaksınız ve tüm dünyadan gizlenen yepyeni bir ulusun ortaya çıkışına tanık olacaksınız. Bu suikastçımız çevresindeki her şeyi ustaca ve yenilikçi şekilde kullanmasına olanak tanıyan güçlere sahip.
Bölgesine izinsiz girenler gözlerini dört açıp duvarlardan uzak durmalı; çünkü bu ormanların derinliklerinde hiçbir yer güvenli değil.
03_teaser_jungle

Tek Kişilik Ordu
Şimdi gelin Mordekaiser’ın ardından getirmeyi planladığımız Görsel ve Oynanış Yenilemesi’nden bahsedelim. Bu güncelleme tuttuğunu koparan efsanevi şampiyon Pantheon’a gelecek! Mordekaiser’dan sonra pizza ayaklara sahip tek şampiyon Pantheon olacak. Bu da kendisinin görsel açıdan epey eski kaldığını gösteriyor. Görsellerini sıfırdan oluştururken, şampiyonun daha Runeterra’ya özgü bir hissiyata kavuşmasını sağlayacağız. Ayrıca mevcut hikâyesini de genişletecek ve tek bir insanın ilahlara karşı nasıl savaştığını anlatacağız.
Oynanış konusuna gelirsek, Pantheon’u tamamen baştan tasarlamak yerine sahip olduğu mevcut yetenek setini modernleştirmek istiyoruz. Agresif ve güvenilir oynayış tarzını korurken, bir yandan da ona daha fazla seçenek sunacağız. Ayrıca Pantheon’un kalkanını, yetenek setine daha da dahil ederek mızraklı piyade temasını öne çıkarmaya çalışacağız.
04_Pantheon_Teaser

Bu önemli haberlerimize ek olarak, ilerleyen aylarda hiç alışılmadık bir nişancıyla karşınızda olacağız. Bugünlük paylaşacaklarımız bu kadar. Her zamanki gibi geribildirimleriniz ve sorularınız için teşekkürler!
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst