Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


SADES Türkiye Websitesi AçıldıResTa

İşsiz Moderatör
Site Yetkilisi
Yönetici
Katılım
28 May 2018
Mesajlar
1,246
Konum
Diyarbakır
Para Puan
2,863SADES, 2018 yılı itibariyle Türkiye oyun piyasasına güçlü bir giriş yapmış, fiyat/performans olarak fark yaratan pek çok oyuncu aksesuarını oyun dünyasıyla buluşturmuştu.

Marka, Türkiye’deki algısını gün geçtikçe güçlendirmeye devam ediyor. Gördüğü ilgi neticesinde geçtiğimiz ay içerisinde Türkiye web sitesini de açan markanın artık tüm ürünlerine detaylarıyla birlikte tek bir adresten ulaşmak mümkün. Satın alımda ürünün tüm özelliklerini tek tek inceleyen ve teknik donanımı her şeyin üstünde tutan oyuncular için bu oldukça güzel bir haber. Sitede online satış özelliğine de yer veren SADES, oyunculara detaylı bir incelemenin ardından gönül rahatlığıyla satın alım yapma konforu sağlıyor.Sitenin son oyuncusu Wolfang
Türkiye piyasasına son olarak giren ürün ise, ses olarak beklentileri üst seviyeye çıkaran bir oyuncu kulaklığı olan Wolfang. Farklı online kanallardan satışa sunulan ürün, web sitesindeki yerini de aldı.

Wolfang, güçlü özellikleriyle dikkat çekiyor. Kulaklığın oyuncuların ilk olarak dikkatini çekecek özelliği ses noktasında ortaya çıkıyor. Etkileyici ses özellikleriyle öne çıkan Wolfang, oyunda güçlü ve gerçekçi ses efektlerine önem veren oyuncularda yüksek bir tatmin yaratacak. Bunun yanı sıra ürün, mikrofon, ergonomi, hoparlör ve kullanım özellikleriyle de yarışa bir adım önde giriyor.

Wolfang’in özellikleri
SADES web sitesinde öne çıkarılan Wolfang özellikleri oldukça çeşitli ve ürünün pek çok açıdan memnuniyet yaratmasını sağlıyor. Bunların başında sanal 7.1 surround ses sistemi ve 40 mm hoparlörden oluşan gelişmiş ses teknolojisi geliyor. Wolfang’i taktıktan sonra onu tamamen unutmak ve oyun dünyasının derinlerine dalmak çok kolay. Kişiye özel ayarlanabilen bant kısmı ve yumuşak deriden kulaklık süngerler, kulaklığın oyunda uzun süre rahatsızlık vermeden kullanılabilmesini sağlıyor.

Wolfang, oyuncuların kalbini tam 12’den vuracak pek çok özelliği bir arada barındırıyor. Bunlardan bir tanesi de katlanabilen mikrofon teknolojisi. Özellikle multiplayer oyunlarda oldukça önemli bir aksesuar olan mikrofonun, istendiğinde gizlenebilir olması oldukça etkileyici. Aktif olarak oyunda değilken sol kulaklıkta yer alan boşluğa kolaylıkla saklanan mikrofonun yarattığı konfor, rekabetçi oyun severler için önemli bir avantaj. Bu gelişmiş kulaklık modelinin kullanımının da oldukça kolay olduğunu söylemeden geçmemek gerekiyor. Diğer kompleks ürünlerin aksine bilgisayar ve laptop’lara kolaylıkla bağlanan Wolfang, çok amaçlı kumandasıyla mikrofon ve ses açma/kapama ve ses yükseltme/azaltma gibi işlemlerin kolaylıkla yapılabilmesine imkân veriyor.Diğer teknik özellikler

 • Hoparlör
  •Megafon çapı: 40 mm
  •Hassasiyet: 1 kHz’de 101 ± 3 dB
  •Frekans tepkisi: 20 ~ 20.000 Hz
  •Empedans: 1 kHz’de 32 Ω
  •Maksimum güç girişi: 15 mW
 • Mikrofon
  •Boyut: 6.0 x 5.0 mm
  •Hassasiyet: 1 kHz’de -38 ± 3 dB
  •Frekans tepkisi: 50 ~ 10.000 Hz
  •Empedans: 1 kHz’de ≤2,2 KΩ
  •Yönelme: Dairesel – yönsüz
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst