Rust Sistem Gereksinimleri 2020 Kaç GB ? | Gamesfrm.com

Rust Sistem Gereksinimleri 2020 Kaç GB ?

LaNéDLy qHz

Seviye 4
Üye
RUST SİSTEM GEREKSİNİMLERİ 2020 KAÇ GB
rust sistem gereksinimleri 2020 kaç gb
WİNDOWS MİNİMUM
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64bit
  • İşlemci: Intel Core i7-3770 / AMD FX-9590 or better
  • Bellek: 10 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 670 2GB / AMD R9 280 better
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: SSD is highly recommended or expect longer than average load times.
WİNDOWS ÖNERİLEN
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
  • İşlemci: Intel Core i7-4690K / AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 980 / AMD R9 Fury
  • DirectX: Sürüm 12
  • İlave Notlar: SSD is highly recommended.
MAC MİNİMUM
  • İşletim Sistemi: OS X Lion 10.7
  • İşlemci: Intel Core i7-3770 / AMD FX-9590 or better
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 670 2GB / AMD R9 280 better
MAC ÖNERİLEN
  • İşletim Sistemi: OS X El Capitan 10.11
  • İşlemci: Intel Core i7-4690K / AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 980 / AMD R9 Fury
RUST ÇALIŞTIRABİLİR MİYİM?
Rust sistem gereksinimleri oldukça düşük bir seviyeye ayarlanmıştır. Birçok oyuncu bazı kare hızı sorunları yaşar – ancak çoğunlukla Pas ayarları menüsünde düzeltilebilir. En azından bir AMD Radeon R9 280 ekran kartına sahip olmanız koşuluyla oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca Rust’u en yüksek ayarlarla çalıştırmak için bir AMD Radeon R9 Fury önerilir. Oyun dosyası boyutu açısından, en az 20 GB boş disk alanına ihtiyacınız olacaktır. Rust sistem gereksinimleri, en az 8 GB RAM’e ihtiyacınız olacağını belirtir. Mümkünse, Rust’u tam potansiyeline çalıştırmak için 16 GB RAM’iniz olduğundan emin olun. Rust’u çalıştırmak için bir Intel Core i7-3770 CPU gerekir. Halbuki onu çalıştırmak için bir AMD Ryzen 5 1600 önerilir.

Rust Sistem Gereksinimleri , özellikle yüksek nüfuslu çok oyunculu sunucularda PC’nizde oldukça kaba olabilir. Neyse ki, hem ana oyun ayarlarında hem de konsol komutlarını kullanarak çok çeşitli grafik seçeneklerine sahip. Konsol ekranını açmak ve “perf 1” yazarak F1 tuşuna basarak FPS’nizi takip edebilirsiniz. Bu, oynatma sırasında ekranınızın sol alt kısmına bir FPS sayacı koyacaktır. Performansı artırmak için HDR’yi, güneş millerini, alan derinliğini ve renk derecelendirmesini kapatın. Ayrıca, genel grafik kalitesini, su kalitesini, gölge sayısını ve çizim mesafesini de azaltabilirsiniz.

Rust Sistem Gereksinimleri performans sekmesinde, maksimum “gibs” sayısını azaltarak (bunun en büyük etkisi, bir duvar veya başka bir inşa edilen nesne yok edildiğinde kırık parçaların sayısını azaltmak ve parçacıkların kalitesini düşürmek), nesneler, ağaçlar, arazi, çim ve dekor. Bu hala işe yaramadıysa, oyun içi konsoldan ek değişiklikler yapabilirsiniz. Ayarlanabilecek ek seçeneklerin birçoğunu görmek için “animasyonu bul”, “grafikleri bul”, “araziyi bul” ve “sesi bul” komutlarını kullanın. Değişikliklerinizi yaptıktan sonra, ince ayarlarınızı uygulamak ve kaydetmek için “writecfg” komutunu girin.

Rust oynamak için Steam’e ihtiyacınız olacak – sadece bu platform üzerinden kullanılabilir.

Rust, Windows 7 64 bit ile PC sisteminde çalışacak. Ayrıca bir Mac sürümü var.

Bir yükseltme mi arıyorsunuz? En iyi, en ucuz kartları bulmak için kullanımı kolay Rust kurulum kılavuzlarımızı deneyin. Rust grafik kartı karşılaştırma ve CPU karşılaştırması için filtre. Oyunu çalıştırmak için doğru ekipman için en iyi fırsatı bulmanıza yardımcı olacağız.