RunTheFUTMarket, Farming Simulator için FIFA 20’yi Bıraktı

KaRuS

Seviye 7
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
185

Türkiye'nin En Büyük Eğitim Forumunda KPSS, TYT, AYT, LGS Gibi Konuların Tartışıldığı, İçeriklerin Paylaşıldığı ve Karşılıklı Yardımlaşma Temeline Dayanan Foruma Giriş İçin TIKLAYIN

Popüler oyun içerik üreticisi Nick ‘RunTheFUTMarket’ Bartels, canlı yayın yaparken verdiği karar ile tüm takipçilerini şaşırttı. YouTube kanalı üzerinden 300 binden daha fazla abonesi olan yayıncının bir süredir başka oyunlar da oynamak istediği biliniyordu.

Yayıncı, Twitch üzerinde açtığı canlı yayın sırasında birden FIFA 20’den çıkış yapıp, Farming Simulator’ın kariyer modunu oynamaya başladı. Tabi ki yayıncının bu hareketi sonrası Twitch izleyicilerinin tümü şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Yayıncı ayrıca yayın sırasında “Dürüst olmak gerekirse, birçoğumuz artık kırılma noktamıza ulaştı, üzerinde hareket ederek ve daha iyi hale getirmek için bazı şeyler yapıyormuşum gibi hissediyorum. EA’nın ne yapacağını bilmiyorum.” ve “Burada mutlu olmazdım, sadece işte böyle. Beni FIFA’yı sevmeye geri götürecek tek şey Sezonun Takımı olacak.” dedi.

Bakalım ülkemizde Nick ‘RunTheFUTMarket’ Bartels’ın başlattığı kervana katılacak olan başka isimler olacak mı?
 

Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst