Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 

 

PUBG Tava ile Korkulu Rüya Olmak

okarawn

Seviye 3
Üye
Katılım
6 Tem 2018
Mesajlar
15
Beğeniler
0
Puanları
28
Konuyu başlatan #1
PUBG içerisinde belki de en tehlikeli alet olarak düşünebiliriz tavayı. Hiç umulmadık anda hayat kurtabiliyor. Oyunda fazla karşımıza çıkmasa da çıktığında onun verdiği güveni takım arkadaşlarımız bile veremediği oluyor. PUBG Tava ile oyunu çok eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Oyunda her ne kadar az çıksa da tavayı bulduğunuzda oynayış biçiminiz azda olsa değişecektir. Tava ile mevcut bulunduğunuz duruma göre kullanılışı hayatta kalmanızı sağlayacaktır. Güvenli alana doğru koşarken önden gelen mermilerin hepsini engelleyemese bile azda olsa hayatta kalmanızı sağlayabiliyor. Ya mavi alana öleceksiniz yada risk alıp elinizde tava ile güvenli bir yere gidene kadar koşacaksınız. Bunun tersi bir durumda olabilir mermiler arkadan geldiğinde de tava bulunduğu bölgeye gelen mermilerden sizi koruyacaktır.

Her ne kadar küçümsense de bulunduğunda diğer savunma eşyaları gibi işinizi görecektir. Aynı Kask, Zırh gibi tava da işinizi oldukça görecektir. Gerçek hayattaki şekliyle oyundaki tava ciddi anlamda bir benzerliği yok diyebiliriz. Her türlü mermiyi engelleyebiliyor. Bir sniper mermisi veya herhangi bir tüfek mermisi tava karşısında etkisiz kalıyor. Silah yerine ok bile kullanılsa hiçbir şey değişmiyor. Tava ciddi anlamda oyun içerisinde çok güçlü bir şekilde tasarlanılmış durumda. Duruma göre ilerideki güncellemeler ile bir değişiklik yoluna gidilebilir.

Oyun içerisinde 2 Silah, 1 tabanca, 1 bomba ve son olarak da 1 adet yakın dövüş için eşya alabiliyoruz. Yakın dövüş pek tercih edeni olmuyor elbette ama boş kalması yerine birşeyler almayı unutmayın tava bulana kadar geçici olarak başka aletlerde koyabilirsiniz.
 
Üst