Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 

 

PUBG Silah Eklentileri Önemi

okarawn

Seviye 3
Üye
Katılım
6 Tem 2018
Mesajlar
15
Beğeniler
0
Puanları
28
Konuyu başlatan #1
PUBG içerisinde birçok silah bulunuyor. Tercihler oyuncudan oyuncuya değişse de sabit olarak gözüken en iyi silahlar oyuncuların ellerinden düşmüyor. Bu silahlar daha çok eklentisi olmayan bulduğunuz gibi kullanabileceğiniz silahlardan. PUBG Silah Eklentileri ile eklentili silahlara yönelmeniz sizi daha iyi yerlere götürecektir.

Oyun içerisinde birçok silah olduğundan tercih etmek oldukça zor. İlk başlarda bulduğumuz silahı alsak bile oyunun ilerleyişi ile belli birkaç silaha geçmemiz gerekiyor. İlk başlarda birçok yerde çıkan eklentisiz silahı kullanmak bizi ayakta tutacaktır. Bazı eklentisiz silahların kötü yanı otomatik moda alınamaması M16A4 bu yüzden daha çok uzaktan tek tek sıkmak üzere sniper tarzı kullanılıyor.

Eklentilerin en büyük avantajı silahın büyük oranda sekmesini önlüyor. Elbette bu kullandığınız eklentiye göre yatay veya dikey olarak sekmesini engelliyor. Tabi bazı aparatlar da silahın sekmesini arttırıyor susturucu gibi. Susturucu gibi aparatlar daha çok sniper gibi kullanabileceğimiz silahlarda kullanmak daha avantajlı oluyor. Sesi gizlemesi ve tek tek yapılan atışlarda sekmenin bir kötü yanının olmaması oldukça iyi bir durumda olmamızı sağlıyor.

Oyun içerisinde eklentisiz bir silah kullanıcaksanız eğer bu AKM olmalı. Eklentisiz ve otomatik moda alınışı oldukça iyi. Yakın mesafede biraz sekse de oyuncusuna göre oldukça tehlikeli bir silah olabiliyor.

Susturucu gibi aparatlar silahın sekmesini arttırırken; alev gizleyici, namlu ucu freni gibi aparatlar da silahın sekmesini azda olsa azaltıyor. Hiçbir aparat bulamadıysanız oyun içerisinde eğer aparatsız silahlarla yol kat etmeye çalışın. Eklentili silahlar eklentisiz bir şekilde kullanımı oldukça zor bir hal alıyor.
 
Üst