PUBG Mobile Lite iOS ve Android indirme rehberi

Ned Stark

Seviye 9
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
255
Tepki puanı
0

Discord sunucularından olan UTOPIA sunucusu 8, 9 ve 10 Mayıs tarihlerinde O Ses UTOPIA, 5v5 Valorant Turnuvası, 1v1 LoL Turnuvası ve bunlarla beraber eğlence oyunların döndüğü ve tüm bunların kazanına ödül sende bu ödülleri kaçırmamak için TIKLAYIN

PUBG Mobile, Türkiye ve dünyada en çok oynanan mobil oyunlar arasında yer alıyor. Oyun telefondan oynandığı gibi bilgisayar üzerinden de oynanabiliyor. Bazı telefonlar PUBG Mobile ile birlikte aşırı kastığı için donmalar meydana geliyor. Düşük özellikli telefonlarda rastlanan bu durum üzerine yapımcı firma tarafından oyunun yeni bir sürümü piyasaya sürüldü. PUBG Mobile Lite ismini alan bu sürüm, düşük özellikli telefonlarda oynanabiliyor.


PUBG Mobile Lite ile birlikte düşük özellikli telefona sahip olan oyuncular, eski sürümü silerek yeni sürümü indirmek istiyor. Ancak nasıl indirileceği konusunda yeterli rehberler bulunmuyor. Peki PUBG Mobile Lite nereden indirilir? Aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak için sizlerleyiz.

PUBG Mobile Lite Özellikleri Neler?
Ücretsiz olarak piyasaya sürülen PUBG Mobile Lite, daha küçük bir haritaya sahip. 400 MB yer kaplayan oyun, 2 GB Ram’in altındaki tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Haliyle düşük özellikli telefonlarda donma sorunları pek yaşanmıyor.


PUBG Mobile Lite Android indir
Oyunun Android sürümü Google Play’de bulunuyor. En hızlı ve güvenli bir şekilde Google Play üzerinden indirmek için buraya tıklayın.

PUBG Mobile Lite iOS indir
iPhone kullanıcıları için henüz resmi firma tarafından yayınlanan bir indirme dosyası bulunmuyor. Ancak oyunun orijinal sürümü olan PUBG Mobile’ı indirmek isteyenler buraya tıklayarak indirme işlemini başlatabilir.
 
Üst