Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


PUBG Mobile Karlı Harita(Vikendi) En İyi 5 Loot Noktası!mnLy

Seviye 9
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
287
PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile ülkemizde oldukça çok oynanan oyunlar arasına şimdiden girmeyi başardı. Bildiğiniz üzere yeni karlı harita, Vikendi oldukça güzel ve farklı bir harita. Bizde sizler için PUBG Mobile Karlı Harita en iyi 5 loot noktasını bir araya topladık. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, karlı harita oyundaki en büyük haritalardan biri. Hatta Erangel ve Sanhok haritasının karışımı sayılabilir. Tabii böyle bir haritada hayatta kalabilmek için en iyi loot noktalarını bilmeniz şart. İşte bizim için en iyi 5 lootu olan nokta:


1) Cosmodrome
Cosmodrome, PUBG mobile Vikendi haritasında en sıcak çatışmaların yaşandığı noktalardan biri. Bu nedenledir ki buradaki loot oldukça bol. Bu da Cosmodrome’u lootu en iyi yerler arasında birinci sıraya yerleştiriyor.
2) Villa
Villa her ne kadar büyük bir nokta olmasa da, küçük bir alanda oldukça iyi loot bulundurmakta. Bu da Villayı, hızlıdan atlayıp hemen birilerini öldürüp, savaşa girmek isteyenler için güzel bir nokta yapmakta.
3) Podvosto
Podvosta, orijinal haritada (Erangel) olan Pochinki’ye benzemekte. Kısaca loot’u da Pochinki’yi düşünerek hayal edebilirsiniz.
4) Goroka
Goroka oldukça tercih edilebilir bir nokta. Hem loot’u iyi hemde manzarası. Çevrede bir çok lootlanabilir evler bulunmakta.
5) Volnova
Volnova’da aynen Podvosto gibi Pochinki’ye benzeyen bir nokta. Fakat bu noktada yüksek binalar bulunmakta. Bu nedenle bu noktaya yeni olanlar ilk başlarda sıkıntı yaşayabilir fakat bu nokta olduça iyi bir loot noktası. Eğer savaştan sağlam çıkabilirseniz, kazanmanız kaçınılmaz olacaktır!
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst