Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


PUBG Lite Nedir? Nasıl İndirilir? Ve Özellikleri Nelerdir?NicKK

Seviye 4
Üye
Katılım
21 Tem 2018
Mesajlar
30
Para Puan
48PUBG Lite Nedir? PUBG Lite Nasıl İndirilir?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte her alanda bizimle birlikte olmaya devem etmektedir. Bunlardan biri olan oyun dünyasında da gittikçe artan güzellikleri ve ve çeşitli gelişmeler görmek daha mümkündür. Son zamanlar arasında en çok ilgi gören ve kullanıcı sayısı fazla olan oyun olan PUBG, Her oyuncu şuanda PUBG oyun listelerinin en üst bölümünde görmek istemektedir.

Pubg oyununun düşük donanımlı bulunan cihazlar da oynanılmaması üzerine geliştirdiği en yeni versiyon bu oyuncu kitlesini memnun edecek düzeyde hazırlanmıştır.

PUBG online telefon ve ya PC üzerinde oynarken donmalar, kasmalar, takılmalar gibi şeyler yaşayanlar için PUBG Lite oyunu geliştirilmiştir. PUBG Lite erişime açıldığı duyulduğu anda bütün kullanıcıların yüzünde mutluluk saçılmaya başlamıştır.

Özellikle daha önce PC versiyonunu hiç oynamamış sadece mobil ile tanışan kullanıcıları Lite versiyonunun sunulucağı haberini alınca herkesi bir heyecan kapladı. Bu durum karşısında PUBG en büyük rakipi olan Fortnite bunun üzerine ne yapacağı şimdiden merak konusu olmuştur.PUBG Lite İle Daha Keyifli Oyun Vakti

Oyunu daha keyifli hale getirmek üzere elinden geleni yapan sürekli yenilikler sergileyen PUBG markasının Lite ürününü de mobil versiyonu barındıracağı ifade edilmiştir. PUBG Lite ilk sürümünün oluşturulduğu ve sürümün oyunculara erişimin açıldığı ile ilk bilgi olarak kayıtlara geçmiştir. Erken erişim sürümüne erişim sağlayarak PUBG Lite oyununu hemen deneyebilirsiniz.

Eğer mobil cihazınızın donanımı düşük ise size Pubg Lite oyununu önerebilirim. Hatta önerdim denemeye geçin.

Böylelikle oyunu oynarken telefon ısınmayacaktır. Ayrıca oyun içinde yaşanan kasma, donma gibi sıkıntılar yaşamayacaksınız.
Akıcı bir oyun keyfi ile muhteşem vakitler sizi bekliyor.


Yapmanız gereken tek bir işlem vardır. Lite versiyonunu mobil cihazınıza yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz.
Tüm bu aşamaları tamamlayarak kısa sürede oyuna kavuşabilirsiniz.
PUBG Lite Özellikleri Nelerdir?

Pubg Lite oyunu normal Pubg oyununa göre hem PC' de hem de Mobil cihaz da çeşitli farklılıklar göstermektedir. Pubg Lite isimli oyun, Pubg mobil kadar yüksek grafik ve özelliklere sahip değildir. Ayrıca ses konusunda sesler HD kalitede duyulmamaktadır. Pubg Lite, Pubg gibi arkadaşalrınızla birlikte oyuna girerek keyifli güzel oyunlar oynayabilirsiniz. Ayrıca oyun içeriği hemen hemen aynıdır.

Bunların yanı sıra Oyun Pubg Lite' de maçlar 100 kişi ile değil 40 kişi ile başlamaktadır. Ayrıca oyunun haritaları 8x8 yerine 2x2 olarak küçültülmüştür.
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst