PUBG Custom Game - Özel Oyun Kurmakokarawn

Seviye 3
Üye
Katılım
6 Tem 2018
Mesajlar
15
Beğeniler
0
Puanları
28
Konuyu başlatan #1
Oyun içerisinde bir zamandan sonra normal oyundan sıkılma derecesine geliniyor. Bu durumdan kurtulmak adına oyuna gelen modlar oyuna eğlence katabiliyor. Ama modlar da belli bir süre boyunca oyun içerisinde oluyor. Haliyle sonra olarak özel oyunlar bu sıkıntı alabilecek cinste oluyor. Ama özel oyun yani PUBG Custom Game kurmak için bazı koşulları karşılamak gerekiyor. Bu gereksinimleri karşılamak içinde biraz tanınmak gerekiyor.

Bu özelliği alabilmeniz için sahip olmanız gereken özellikler:
  • Sabit bir kitleye sahip olmak. Örneğin 500 gibi sabit sabit bir kitle
  • Twitch üzerinde en az sizi 150 kişi izliyor olmalı
  • Youtube içerisinde ise en az 50 bin takipçiye ulaşmış olmak
  • Haftada en az 3 kere yayın yapmak
  • Youtube ve Twitch üzerinde verilmiş olunan koşulları karşılıyor olmak.
Bu koşulları sağlıyorsanız eğer özel oda açma yetkisini almanız çok kolay olacaktır. Özel oda ile birlikte yapılacak değişikliklerden en güzeli silahları ve eşyaları yok edip arabalarla çarpışarak savaşmak gibi değişik ayarlar çekebilirsiniz. Bu türde yapılan değişik ayarlar ile oyun oldukça zevkli bir hale geliyor.

Elbette bu özelliği aldıktan sonra oyuna girerken tek başınıza girmeyeceksinizdir. Odaya şifre koymazsanız bir anda dolar. Ama yayındaki kişiler ile birlikte onları da oyuna katarak şifreli bir oda oluşturursanız bu gelişmenize daha da yardımcı olacaktır.

Bu özelliği almak için gerekli koşulları sağlıyorsanız google üzerine PUBG Partner yazarak, PUBG'nin kendi sayfası üzerindeki formu doldurabilirsiniz. Büyük olasılıkla onay verilecektir.
 


Üst