Reklam vermek için  reklam@gamesfrm.com adresine mail atabilirsiniz. 


PES 2019’un PS Plus oyunlarından çıkarılmasına Sony karar verdiBumin

Seviye 4
Üye
Katılım
3 Eki 2018
Mesajlar
59
PlayStation Plus Temmuz ayı oyunları ilk açıklandığında listede PES 2019 ve Horizon Chase Turbo vardı. Ancak daha sonra listede değişiklik yapıldı ve Detroit: Become Human son dakikada PES 2019’un yerini aldı. Konami değişikliğin Sony’nin kararı olduğunu belirterek çıkan haberlere yanıt verdi.

Konami sözcüsü GameSpot‘a yaptığı kısa açıklamada: “Karar Sony tarafından verildi ve bu yüzden lütfen Sony’ye sorun.” dedi.

Sony ise açıklamasında kararı kendisinin aldığını belirtmiş, ancak detay paylaşmamıştı.Şirketin PS Plus oyunlarını değiştirmesinin ardından yaptığı açıklama şöyleydi: “Temmuz ayı için PlayStation Plus oyun serisinde değişiklik yapıyoruz. Bu ay Pro Evolution Soccer 2019 yerine Temmuz oyunları koleksiyonuna Heavy Rain’i de içeren Detroit: Become Human Digital Deluxe Edition’ı ekliyoruz. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.”

Bu arada PES Avrupa marka yöneticisi Lennart Bobzien değişimin planlı olmadığını ve Konami’yi şaşırttığını söylediğini söyledi: “Size ne olduğunu tam olarak söyleyemem çünkü sabah laptopumu açtığımda haberim oldu. Gerçekten açıklayamıyorum.”
 


Konuyu Okuyanlar: (Üyeler: 1, Ziyaretçiler: 0)

Üst